Ялиця корейська Сілберлок (Abies koreana Silberlocke)

Ялиця корейська Сілберлок
Abies
koreana Silberlocke

Ялиця корейська Сілберлок - дуже ефектний сорт ялиці корейської. Являє собою невисоке, повільноросле дерево з правильною конусоподібною або пірамідальною симетричною кроною, іноді з 2-3 вершинками (буває різної форми, залежно  від способу формування). Після 30 років вирощування висота рослини 5-6 м.

Детальніше

Наразі товар відсутній

440,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 40-60 см.

Інформація

Походження: Сорт був виведений в Німеччині L.G.HorstmannNurs., Schneverdingen (1978) під назвою Abies koreana 'Silver Curls'

Швидкість зростання: росте повільно. У 10 років досягає висоти 1-1,5 м.

Стовбур,гілки. Стовбур прямий, рівний. Скелетні гілки рівні й прямі, рівномірно розростаються в сторони, сильно гілкуються, від стовбура відходять під гострим кутом, спрямовані в сторони і вгору.

Кора,пагони. Кора у молодих дерев світло-сіра, гладка, пізніше стає тріщинувата, з червоно-коричневими тріщинами. Молоді пагони покриті тонкими волосками, жовтуваті, пізніше пурпурні.

Хвоя: Хвоя дуже декоративна, зверху темно-зелена, знизу сріблясто-біла. Голки загнуті так, що видно їх нижня світла поверхня. Завдяки цьому, здається, що хвоя покрита інеєм.

Шишки: Шишки пурпурно-фіолетові, циліндричні, 5-7 см в довжину і 2-2,8 см в ширину. У молодому віці плодоносить рясно. З'являються навесні. 

Місце посадки: Віддає перевагу сонячним місцям, але може виносити і півтінь. Компактна щільна крона формується на відкритих сонячних місцях. 

Стійкість до міських умов: середня.  

Грунт,вологісь: Віддає перевагу свіжому родючому грунту, рівномірно зволоженому. Віддає перевагу супіщаному або суглинному грунту. Не любить посухи. 

Морозостійкість: Клімаична зона5b, морозостійка, може роси по всій території України, але рекомендується висадження рослин в захищених від холодного зимового вітру місцях.  

Хвороби і шкідники: стійкість до шкідників і хвороб висока. Рекомендується профілактична обробка проти хермеса.  

Використання: використовується в японських і кам'янистих садках або альпійських гірках, для створення акценту на передньому плані ландшафтних груп. Добре виглядає в одиночних посадках.   

Також відома як: Koreanfir 'Silberlocke', Abies koreana 'Horstmann's Silberlocke', Пихта корейская Силберлок,  Abies koreana 'Silver Curls' Смерека