Сосна Гельдрейха / бiлокора Компакт Джем Pinus heldreichii / leucodermis Compact Gem Сосна Гельдрейха / белокорая Компакт Джем Збільшити для перегляду

Сосна Гельдрейха / бiлокора Компакт Джем Pinus heldreichii / leucodermis Compact Gem Сосна Гельдрейха / белокорая Компакт Джем

Сосна Гельдрейха / бiлокора Компакт Джем

Pinus heldreichii / leucodermis Compact Gem

Сосна Гельдрейха / белокорая Компакт Джем

Прищеплений сорт сосни Гельдрейха прекрасна карликова форма з конічною, широко пірамідальною, щільною кроною. У віці 10 років досягає 1,5 м висоти. Конусоподібна форма з віком зберігається. Приріст 10-15 см. Колір хвої: густа темно-зелена, блискуча.

Детальніше

Наразі товар відсутній

300,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 30 см.

Інформація


Форма: прищеплений сорт сосни Гельдрейха. Прекрасна карликова форма з конічною, широко пірамідальною, щільною кроною. У віці 10 років досягає 1,5 м висоти. Конусоподібна форма з віком зберігається.

Швидкість зростання: в молодості дуже повільно ростуча. Приріст 10-15 см.

Колір хвої: хвоя густа темно-зелена, парна, жорстка, блискуча, по декоративності не можна порівняти з більшістю видів сосен, традиційних для України.

Шишки: яйцеподібні, на короткому черешку, коричневі.

Пагони: гілки густо розташовані. Пагони спрямовані діагонально вгору, короткі, щільні.

Ставлення до світла: сонячні, добре освітлені місця.

Ґрунт: дуже невимоглива, добре росте навіть на самих сухих, бідних ґрунтах, не виносить застою води. Надає перевагу свіжим, дренованим, супіщаним і суглинним ґрунтам.

Шкідники: шкідниками сосни є: попелиця, хермес, кліщі, пильщики, короїди. Спеціаліст повинен визначити шкідника для правильного вибору засобів захисту рослин. Не варто забувати про регулярні профілактичні обприскування. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радомил Голд). Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські "ватяні" однофамільці - кремлівські завойовники "колоради", знищуючи все на захопленій території, лізуть до чужих здорових садів. Перші та другі повинні знищуватися до розповзання на великі території.

Коріння: глибокі основні коріння. Дуже сильна коренева система.

Кора Сіро-коричнева, луската.

Застосування: сосна Гельдрейха / білокора Компакт Джем відмінно прикрасить Вашу дачну ділянку завдяки своїм декоративним властивостям. Ефектна в одиночних посадках на відкритих місцях. Незалежно від розміру ділянки Сосна Гельдрейха / білокора Компакт Джем відмінно вписується в будь-якому місці. Глибокий темний колір в контрасті з світлими свічками викликає захоплення і змушує зайвий раз задуматися про пишність і різноманітність хвойних рослин. Створює приємну для ока картину зеленого ландшафту в холодну пору року, а також чудово виглядають і влітку, на тлі барвистого листя інших рослин.

Температура / морозостійкість: зимостійка.

Кліматична зона: 6А. При належному догляді абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б) і Криму (6а-7б)