Туя складчаста Голді / Фореве Голді Thuja plicata Goldy / Forever Goldy

Туя складчаста Голді  / Фореве Голді 

Туя складчатая Голди  / Фореве Голди 

Thuja plicata Goldy  / Forever Goldy

Новий сорт туї, вважається одним з найяскравіших з дивовижно гарною золотисто-жовто-зеленою хвоєю, зберігає забарвлення навіть у зимовий період. Не потребує обрізки, досягаючи 2 метрів зберігає правильну конусоподібну форму.

Детальніше

Наразі товар відсутній

140,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 40-50см.

Інформація

Особливо гарний для одиночної посадки на видних місцях, використовують для контрасту в невисоких живоплотах, при створенні різних ландшафтних композицій.

Габітус: конусоподібний.

Висота / діаметр: висота дорослої рослини досягає 2,5 м при діаметрі 1,5 м. Швидкість зростання / сила росту: швидкість росту середня, близько 10-20 см в рік, у віці 10 років досягає близько 1,5 м.

Пагони: густорозташовані, порівняно короткі, сильно сплющені пагони.

Хвоя: щільна, спрямована вгору, золотисто-жовтого відтінку, в осінній період практично не змінює кольору. Коренева система: поверхнева.

Відношення до світла / інсоляція: віддає перевагу сонячним, напівтінистим місцям. При впливі сонця забарвлення більш насичене.

Вологість: любить помірно вологе середовище.

Вид ґрунту: невибаглива, добре росте на родючих, добре дренованих, слабокислих і слаболужних ґрунтах. Позитивно реагує на вапняні ґрунти.

Посадка/догляд: при посадці коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Для рядової посадки в живоплоті саджанці рекомендується висаджувати з кроком 0,5-0,6 м. Дорослі дерева захисту не потребують і стійко переносять суворі зими. Найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.

Шкідники і хвороби: туєва попелиця і помилкова щитівка ушкоджують хвою, через що вона жовтіє і опадає, особливо небезпечним є хрущ, для боротьби із хрущем використовують багато різноманітних препаратів під різними назвами на основі однієї діючої речовини - імідаклоприд. Обробка по кроні та підлив в область кореневої шийки.

Застосування: використовується в якості поодиноких посадок, а також в групах і бордюрах.

Особливості: строкатий колір хвої не змінюється навіть в умовах зим півночі України. Форма спеціально штучно виведена для живоплотів жовтого кольору.

Температура / морозостійкість: морозостійка для всієї території України.