Кипарисовик тупий Цацумі Голд Chamaecyparis  obtusa Tsatsumi Gold Збільшити для перегляду

Кипарисовик тупий Цацумі Голд Chamaecyparis obtusa Tsatsumi Gold

Кипарисовик тупий Цацумі Голд

Chamaecyparis obtusa Tsatsumi Gold

Цікавий хвойний чагарник, який органічно вписується в альпінарії, японські сади, кам'янистих композицій. В Японії чагарник відомий давно, однак в країнах Європи, включно з Україною, набув широкого поширення лише в кінці XX століття.

Детальніше

Наразі товар відсутній

80,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 20-30 СМ.

Інформація

Зовнішній вигляд, розміри: Чагарник має пласку кулеподібну крону, яка характеризується ажурним малюнком. Молода рослина виглядає округлою, зі струнким центральним стовбуром. Пізніше округлі форми переходять в широко пірамідальні. Висота Tsatsumi Gold не перевищує 2-х метрів, а діаметр крони – не більше метра. Зростає повільно: у віці 10-ти років досягає висоти 1,3 м і ширини 1 м.

Хвоя: Молоді хвоїнки пофарбовані виразно – в яскраво-жовтий колір. Влітку вони набувають зеленого відтінку, а восени і взимку стають по-справжньому золотими. Тонкі гілки кипарисовика тупого Цацумі Голд виглядають привабливо навіть після осипання маленьких гострих листочків. Саме тоді стає особливо помітним помаранчевий колір його гілочок.

Особливості догляду: Даний сорт любить нейтральний ґрунт або основи з кислим показником рН. Важлива наявність вологи, проте її застій у верхніх шарах ґрунту неприпустимий. Добре росте на світлих місцях саду, однак легка тінь не заважає його розвитку. Полив – помірний, за винятком періодів, коли саджанці проходять акліматизацію.

Морозостійкість: Кипарисовик тупий Цацумі Голд відноситься до рослин, рекомендованих для п'ятої зони зимостійкості. Температура, яку він витримує, не повинна бути нижчою -29 градусів. Тому в місцях з суворими зимами рослину краще укутують. У Києві зростає успішно, прикрашаючи паркові зони та місця відпочинку.

Використання в ландшафтному дизайні: Купити і посадити саджанці кипарисовика тупого Цацумі Голд варто в парках і садах міст, тому що вони відмінно витримують міські умови. Його оригінально закручені пагони своїм червонуватим кольором гідно прикрасять звичайнісінькі паркові композиції. В той же час це – знахідка для присадибних японських садочків та альпінаріїв. Цацумі Голд – виразний пухнастий акцент золотистого кольору. Він є ідеальним тлом для яскраво-квітучих рослин і прекрасним самостійним елементом ботанічних ансамблів.