Тис середній Хіллі  Taxus media Hillii Збільшити для перегляду

Тис середній Хіллі Taxus media Hillii

Тис середній Хіллі

Тис средний Хиллии

Taxus media Hillii

Вічнозелений густо-розгалужений, компактний, з широко-пірамідальною кроною великий чагарник із суворо вертикальними, гілками; бічні пагони короткі, з віком вазо подібні і переплетені один з одним, дуже мальовничі; повільноростучі. З віком крона стає більш пухкою.

Детальніше

Наразі товар відсутній

150,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 45-55 см.

Інформація

Форма: вічнозелений густо-розгалужений, компактний, з широко-пірамідальною кроною великий чагарник із суворо вертикальними, гілками; бічні пагони короткі, з віком вазо подібні і переплетені один з одним, дуже мальовничі; повільноростучі. З віком крона стає більш пухкою.

Плоди: чоловічі особини не зав'язують плодів.

Хвоя: хвоя голчаста, блискуча темно-зелена з виразною центральною жилкою, на вертикальних пагонах радіальна, 2-2,2см довжиною і шириною 2,5мм, коротко загострена.

Особливості рослини: рекомендується вирощувати у вигляді живоплоту. Густота посадки в ряду 2-3 шт/м Увага! Всі частини рослини дуже сильно отруйні, крім червоних плодів. Хвоя особливо отруйна, і для коней і для оленів. Морозостійкий і надійний сорт.

Характеристика сорту: в основному це маленькі дерева, рідше чагарникові форми, з вічнозеленим, голчастим листям. Тиси належать до дуже рідкісних дводомних хвойних рослин. Утворення плодів у тисів сильно відрізняється від інших хвойних рослин. Вони не утворюють здерев'янілих шишок. Замість них утворюються яскраво-червоні келихоподібні плоди. М'ясисті плоди солодкуваті на смак. Для любителів рослин він дуже цінний, як ніяке інше хвойне дерево, завдяки своїй здатності добре переносити стрижку і виносити кореневий тиск великих дерев.

Розмір: 3 - 5 м. заввишки і 2 - 3.5 м. шириною. Річний приріст у висоту 10 -15 см., Завширшки 10 см.

Світло: тіневитривалий.

Ґрунт: росте на всіх свіжих або вологих, родючих, дренованих ґрунтах, кислих або сильно лужних.