Тис середній Войтек Taxus media Wojtek Збільшити для перегляду

Тис середній Войтек Taxus media Wojtek

Тис середній Войтек

Taxus media Wojtek

Гібридний сорт, що відрізняється невибагливістю і морозостійкістю, заслужив повагу садівників і промислових ландшафтних дизайнерів своїм оригінальним, вельми мальовничим зовнішнім виглядом. Чудово, що вподобану рослину віднині можна купити в кращих садових центрах України.

Детальніше

Наразі товар відсутній

120,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 40-60 см.

Інформація

Форма: гібридний сорт, що відрізняється невибагливістю і морозостійкістю, заслужив повагу садівників і промислових ландшафтних дизайнерів своїм оригінальним, вельми мальовничим зовнішнім виглядом. Чудово, що вподобану рослину віднині можна купити в кращих садових центрах України.

Зовнішній вигляд: струнке ширококолоновидне дерево з численними компактними пагонами, спрямованими вгору. Голочки, розташовані на гілках дворядно, пофарбовані в насичено-оливковий колір. Під впливом сонячних променів хвоя набуває буро-червоного відтінку. До осені тис Wojtek покривається великими, м'ясистими плодами незвичайної форми у вигляді келиха.

Особливості виду: вічнозелені хвойники прекрасно себе почувають в умовах клімату України. Тис Войтек засухо- і морозостійкий. Не вимагає регулярної обрізки, але легко піддається формуванню. Тис – тіньовитривала рослина.

Розміри: дерево не відрізняється великою швидкістю зростання, річний приріст у висоту 15-20 см. Висота крупномірів у віці 10 років рідко перевищує 2 м, а діаметр крони – 80см.

Коренева система: Войтек має глибоке коріння. При посадці міцну і масивну кореневу систему не слід заглиблювати – коренева шийка повинна залишатися на рівні землі.

Вибір ґрунту: невимогливий до умов вирощування. Але слід враховувати, що Войтек не переносить зайвого перезволоження. Молоді і дорослі рослини Wojtek добре розвиваються на родючих, добре зволожених ґрунтах.

Морозостійкість: тис Войтек стійкий до сильних морозів за умови посадки на сприятливих місцях, захищених від сильного вітру і активного сонця.

Догляд: купивши в сучасному садовому центрі саджанець тиса Войтек, можна бути впевненим, що він буде радувати красою і шляхетним видом, виростаючи як на сонячній ділянці, так і в тіні або півтіні. Рослина добре виносить посуху, але добре відгукується на регулярні поливи.

Використання в дизайні, ландшафті: саджанці тиса Войтек широко застосовуються для благоустрою та озеленення присадибних садів, в одиночних і групових посадках. Войтек підходить для формування фігур, а також для створення щільних живоплотів.