Тис ягідний Фастігіата Taxus baccata Fastigiata Збільшити для перегляду

Тис ягідний Фастігіата Taxus baccata Fastigiata

Тис ягідний Фастігіата

Taxus baccata Fastigiata

Вічнозелений вузькоколоновидний, повільноростучий кущ з вертикальними, жорсткими, густими, малорозгалуженими скелетними гілками. Велика кількість коротких пагонів тису Fastigiata створюють широку і щільну яйцеподібну крону.

Детальніше

Наразі товар відсутній

170,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 50-60 см.

Інформація

Опис: вічнозелений вузькоколоновидний, повільноростучий кущ з вертикальними, жорсткими, густими, малорозгалуженими скелетними гілками. Велика кількість коротких пагонів тису Fastigiata створюють широку і щільну яйцеподібну крону.

Висота: 4-5м.

Ширина: 1-2м.

Річний приріст: 10-12 см, в ширину - 3 см.

 Хвоя: голчаста, темно-зелена. Протягом року забарвлення може змінюватися на світло-зелений колір.

 Плоди: Жіноча форма, рясно плодоносить, м'ясистими, червоними околоплодниками. Насіння дозріває восени. Але частіше, розмножують живцями і відводками.

Застосування і догляд: Тис ягідний Фастігіата полюбляє вологі або свіжі грунти, багаті поживними речовинами, вапняні грунти, не переносить сильно кислих грунтів. Не вибагливий до освітленення, підходить - сонце, тінь і півтінь. Рекомендується для групових і окремих посадок. Погано переносить сильні і пізні морози, однак, незважаючи на це тис швидко відновиться. Добре пристосовується до міських умов. 

Зимостійкість: відноситься до зони 6