Сосна гірська Офір Сосна горная Офир Pinus mugo Ophir Збільшити для перегляду

Сосна гірська Офір Сосна горная Офир Pinus mugo Ophir

Сосна гірська Офір

Сосна горная Офир

Pinus mugo Ophir

Одна з найпопулярніших стабільних правильних форм сосни гірської жовтого кольору. Карликовий чагарник з щільною, компактною, округлою формою крони, що змінює колір хвої з яскраво-зеленого на лимонний восени і до зими стає золотисто-жовтим. Популярна на штамбі. Сосна гірська Ophir прикрасить золотом Ваш сад! Кулястий, підвушковидний.

Детальніше

Наразі товар відсутній

390,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 25-35 см.

Інформація

Форма: одна з найпопулярніших стабільних правильних форм сосни гірської жовтого кольору. Карликовий чагарник з щільною, компактною, округлою формою крони, що змінює колір хвої з яскраво-зеленого на лимонний восени і до зими стає золотисто-жовтим. Популярна на штамбі. Сосна гірська Ophir прикрасить золотом Ваш сад!

Габітус: кулястий, підвушковидний, компактний.

Висота / діаметр: висота дорослої рослини досягає 0,5-1 м, діаметр крони - 1 м.

Швидкість зростання / сила росту: річний приріст становить близько 6-10 см. Сосна муго Офір в 10 років може досягати 0,5-0, 6 м у висоту і 1 м в діаметрі.

Хвоя: коротка, жорстка, блискуча, довжиною 3-4 см, трохи вигнута і злегка скручена. Влітку зеленого кольору, в осінньо-зимовий період жовто-оранжева, зібрана в пучки по 2 шт.

Шишки: невеликі, округлі, коричневого кольору.

Пагони: вертикальні, густо розташовані.

Коренева система: поверхнево поширена, сильнорозгалужена.

Ставлення до світла / інсоляція: декоративність Сосни Oфір більшою мірою проявляється на сонці, виносить затінення.

Вид ґрунту: Pinus Ophir невибаглива до ґрунту, добре росте на будь-яких садових помірно сухих, сухих або вологих, навіть бідних живильними речовинами ґрунтах, від кислих до лужних. Краще росте на свіжих, добре дренованих суглинках і супісках.

Посадка / догляд: рослини, вирощені в контейнері перед посадкою необхідно ретельно полити. Пристовбурне коло бажано замульчувати дробленою корою хвойних шаром 10 см. Мульча затримує необхідну вологу, запобігає перегріву і переохолодженню ґрунту, не дає розростатися бур'янам. Але найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без придбання додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.

Шкідники і хвороби: Сосна гірська Ophir може вражатися такими шкідниками: соснова попелиця, хермес, хвойний червець, соснова щитівка, клоп сосновий підкірний, павутинний кліщ. Щоб захистити рослину від шкідників рекомендується навесні і повторно влітку проводити профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Сосна Oфір може хворіти захворюваннями, частіше викликаними несприятливими умовами навколишнього середовища, і помилками садівників при посадці і догляді, наприклад: шютте, іржа, всихання пагонів і гілок. Для лікування і профілактики можна застосовувати обробку фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радоміл Голд і т.д). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець, але, як правило, сучасний садовод в силах самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослини за допомогою інтернету.

Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр / л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Обробку по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. . Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші і другі повинні оперативно знищуватися до розповзання на великі території.

Застосування: Сосна Ophir застосовується для озеленення присадибних садів, в якості ординара і в групових рядових посадках, в кам'янистих і вересових садах, на гірках, при створенні хвойних міксбордерів і низькорослих декоративних груп. Може вирощуватися на штамбі.

Температура / морозостійкість: володіє високою зимостійкістю, придатна для використання на всій території України.

Кліматична зона / зона морозостійкості4.