Ялина канадська Альберта Глобе Picea glauca Alberta Globe

Ялина канадська Альберта Глобе

Picea glauca Alberta Globe

Завдяки густій, світло-зеленого кольору, красивій хвої цей карликовий кущ прекрасно виглядатиме висаджений в альпінарії, рокарії, саді в східному стилі. Рослина куполоподібної або круглої форми(стрижена). Висота дорослої рослини 0,7 м Діаметр крони дорослої рослини 0,5 м

Детальніше

16 од.

Є в наявності

110,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 10-15 см.

Інформація

Хвоя: пагони короткі, тонкі, голчаста, радіальна, гусо розташовані, дуже декоративна довжиною в 6-9 мм, дуже м'яка, світло-зелена.

Розмір: у віці 10 років виростає  до 0,3 м в діаметрі.і близько 0,4 м у висоту

Грунт: Вимоги до грунту і вологи середні. Зростає на свіжих або вологих, помірно багатих поживними речовинами грунтах, від кислих до лужних.

Світло: щільніша і яскравіша на сонці. Світлолюбна, виносить півтінь. Саджанці кулястої ялини Глаука Альберта Глоб краще купити в пластиковому горщику з пролонгованими добривами, так рослина не викопується з пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Найбільша перевага покупки рослини в горщику в тому, що її можна садити без покупки додакових добрив з березня до грудня, навіть у найспекотніші дні літа. 

Застосування в ландшафтному проектуванні: Альберта Глоб (Picea glauca Alberta Globe) дуже щільний, густий чагарник. Рекомендується для альпінаріїв, скельних ландшафтів, як незвичайна компактна дивина для будь-якої невеликої ділянки і групових насаджень. Куполоподібну або круглоподібну  карликову ялину можна вирощувати в контейнері біля входу в ресторан, котедж, адміністративну будівлю.

Зона: 5a без спеціального догляду абсолютно морозостійка на території всієї України. 

Також відома як: Ель глаука Альберта Глоб, Ель сизая Альберта Глоб, Ель белая Альберта Глоб.