Розпродаж! Ялівець звичайний Голд Кон / Juniperus communis Gold Cone Збільшити для перегляду

Ялівець звичайний Голд Кон (Gold Cone)

Juniperus communis "Gold Cone"

Ялівець звичайний "Голд Кон"

Gold Cone виведений в 1980 році в Німеччині. Дуже привабливий декоративний хвойний вічнозелений чагарник з щільною кроною і колоновидною формою. Хвоя Ялівцю Голд Кон золотисто-жовта, до зими набуває бронзовий відтінок. Висота дорослої рослини - 1,5-2,5 м. діаметр 0,5-0,7м.

Детальніше

Наразі товар відсутній

200,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 70-80 см.

Інформація

Швидкість росту: Повільно зростаюча рослина, річний приріст становить близько 8-10 см в рік.Гілки: Прямі, вертикальні, кінчики можуть злегка повисати. Добре переносять стрижку. Зміцнювати скелетні гілки можна щорічним укорочуванням ранньою весною.Коренева система: коренева система глибока, слабо розгалужена, на важких грунтах поверхнева, слабо закріплена. Хвоя: голчаста, колюча, густа, з приємним золотистим відтінком. Влітку в період активного росту молоді пагони мають яскраво-жовте забарвлення, до осені стають жовто-зеленими, а на зиму можуть стати бронзовими. Плоди: Округлі або яйцевидно-округлі шишкоягоди, спочатку зелені, при дозріванні синьо-чорні, з восковим нальотом, після дозрівання неотруйні. Ставлення до світла / інсоляція: Juniperus Gold Cone світлолюбний, виносить невелике затінення. У тіні рідшає, хвоя зеленіє, втрачає золотистий відтінок. Ставлення до вологи: Не терпить застійного перезволоження грунту.Вид грунту / грунту: До родючості грунту не вимогливий, а ось її ущільнення краще не допускати. Добре росте і розвивається на всіх грунтах сухих, свіжих, вологих, на супісках, легких піщаних і лужних грунтах.

 Застосування: Ялівець звичайний Gold Cone активно використовується в озелененні міських парків і заміських садових ділянок. Добре виглядає в одиноких і групових висадках на газонах а також як колірний акцент в ландшафтних композиціях і групах. Дуже добре підходить для висадки в альпінаріях, кам'янистих і вересових садах. Цим чагарником прикрашають невеликі двори, дахи та балкони, висаджуючи в контейнерах. Можна формувати в якості садового Бонсай.

 (Juniperus communis Gold Cone) чутливий до тиску снігу, тому в зимовий період рекомендується перевязувати пагони, щоб уникнути їх відгинання ( для превязки використовують тонкий дріт з пласиковим покриттям).