Добриво Osmocote Осмокот Pro (5-6 м.) 19-09-10 +2MgO+Te Львів Чернівці Збільшити для перегляду

Osmocote Осмокот Pro (5-6 м.) 19-09-10 +2MgO+Te

253

Добриво Osmocote Осмокот Pro (5-6 м.) 19-09-10 +2MgO+Te

Детальніше

Наразі товар відсутній

3 700,00 грн.

Інформація

Добриво Osmocote ― технологія контрольованого вивільнення.

Нове добриво Осмокот покрите органічною оболонкою зі смоли та містить у своєму складі певний NPK (Азот, Фосфор, Калій).

Незважаючи на складність виробництва, принцип дії добрива Осмокот дуже простий. Сама оболонка з природної смоли виділяє корисні елементи протягом тривалого періоду, а втрати речовин мінімізуються. Основними елементами у виробництві Osmocote є кальцій, фосфор, азот (а так само магній і багато інших макроелементів).

Кількість речовин, що виділяються, безпосередньо залежать від температури навколишнього середовища. Чим вище температура, тим більше виділення. Ну і навпаки - якщо температура опускається, сповільнюються (як і процеси життєдіяльності рослини)

купити добриво Осмокот, види добрива Осмокот, Osmocote, добриво Osmocote купити в Україні

На сьогодні, добриво Осмокот представлено в періодах тривалості (тобто скільки часу буде діяти). Найпопулярніші 3-4 місяці і 4-5 місяців. Але є добриво з більш тривалим періодом 8-9 і 12-14 місяців. Для простоти, всі види поділяються за кольором гранул. За стандартом заводу виробника, термін дії розраховується при температурі близько 21 градуса за Цельсієм.

Інструкція по застосуванню добрива Осмокот

Зазвичай рослини підгодовуються в період весняної висадки або посадки розсади в грунт. Саме добриво вносять у верхній шар ґрунту, ретельно перед цим разрыхлившая, або ж в лунку з насінням. Для кімнатних рослин потрібно акуратно, щоб не пошкодити кореневу рослин, внести гранули Осмокот. Приблизна дозування добрива складає від 1.5 до 4 грам на 1 літр грунту (але потрібно враховувати потребу самої рослини і температуру навколишнього середовища)

Добриво Осмокот можна використовувати майже для усіх видів рослин, а також для вирощування на гідропоніці.