Новий Барбарис Тунберга Ред Піллар Berberis thunbergii  Red Pillar Збільшити для перегляду

Барбарис Тунберга Ред Піллар Berberis thunbergii Red Pillar

Барбарис Тунберга Ред Піллар

Барбарис тунберга Ред Пиллар

Berberis thunbergii Red Pillar

  Один з найпривабливіших вертикальних колоноподібних форм. Його червонувато-фіолетове листя восени стає червоним. Барбарис Тунберга Ред Пілар відрізняється колоноподібною, вертикальною кроною з невеликими річними приростами і насичено червонувато-пурпурно-фіолетовим листям.

Детальніше

15 од.

Є в наявності

220,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 60-80 см.

Інформація

Опис: Один з найпривабливіших вертикальних колоноподібних форм. Його червонувато-фіолетове листя восени стає червоним. Барбарис Тунберга Ред Пілар відрізняється колоноподібною, вертикальною кроною з невеликими річними приростами і насичено червонувато-пурпурно-фіолетовим листям.

Висота: до 1,5 м., утворює прямо ростучі міцні пагони. З віком крона стає розлогою.

Діаметр крони: 0.5 м

Висота: 1.5 м

Листя: червонувато-пурпурове, з нижньої сторони - темно-зелене. Одна з найбільш привабливих вертикальних колоноподібних форм. Його червонувато-пурпурно-фіолетове листя восени стає червоним. Прекрасно підходить для створення низьких огорож, але з віком кущ може розвалюватися.

Цвітіння: в травні, квітки жовті з червоною зовнішньою стороною. Плоди червоні, еліпсоїдальні, дозрівають у вересні і довго тримаються на рослині. Світлолюбний, але виносить півтінь. У затінених місцях декоративність знижується. Посухо- і жаростійкий. До родючості ґрунтів невимогливий. Любить лужні ґрунти. Не виносить застійного зволоження. Зимостійкий, але в суворі зими верхівки однорічних пагонів можуть підмерзати. Добре переносить міські умови. Стійкий до хвороб і шкідників.

Шкідники: П'ядун, тля

Хвороби: Борошниста роса, Іржа

Посадка на сонячних, захищених місцях з дренованими ґрунтами. Добре переносить стрижку. Санітарна обрізка проводиться рано навесні з видаленням підмерзлих частин пагонів. Саджанці барбарису Тунберга Ред Пілар краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Використовується в групових посадках, як колірний і вертикальний акцент в деревно-чагарникових композиціях, в огорожах і бордюрах, для створення змішаних з багаторічниками груп.