Новий Ялівець лежачий Нана (procumbens Nana) Збільшити для перегляду

Ялівець лежачий Нана Juniperus procumbens Nana

Ялівець лежачий Нана

Можжевельник лежачий Нана

Juniperus procumbens Nana

Чагарники із прилеглими до землі пагонами, використовують для створення компактних, щільних світло-зелених килимів. Сорт вивів в Японії А. Хіллз. Введений в торгівлю в 1904 році як J. japonica 'Nana'. В даний час це найпопулярніший сорт ялівцю, широко доступний у торгівлі. Виростає до 0,2 м висоти та близько 2 м.ширини

Детальніше

14 од.

Є в наявності

180,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø25-35см.

Інформація

Молоді пагони еластичні, з віком вони розростаються і зміцнюються.

Голки, маленькі, мають довжину 6-8 мм і шириною 2 мм, вони жорсткі, колючі,знизу  світло-зелені, опуклі і блискучі, зверху з яскраво вираженою, злегка сріблястою борозною.

Плоди сферичні, діаметр 8 мм, зелені, покриті сірим восковим покриттям, темно-коричневі після дозрівання. Всередині 2-3 насіння.

Рослини не  вимоглива до грунтів, переносить невелике перезволоження.

Сорт стійкий до низьких температур і посухи.

Дуже світлолюбна рослина, яка вимагає сонячне місце посадки.

Одна з найкращих хвойних рослин, що формує дуже щільний та компактний килим. Рекомендується для посадки в камянистих садах, на стінах, схилах. Цікаві також форми, привиті на підкладці, пропоновані у вигляді маленьких дерев з плакучою кроною. Вони ідеально підходять для вирощування в контейнерах на сонячних балконах і терасах.

 Кліматична зона / зона морозостійкості: 6a

Догляд за ялівцем

Ялівець може нормально рости при будь-яких умовах. Але, все ж, він більше любить сонячні ділянки. Пересаджувати ялівець бажано в середині весни.

При підвищеній вологості грунту слід спочатку зробити дренаж, а далі садити ялівець. Для цього  підійде подрібнена цегла. Укладається шар до 20 сантиметрів.

У ялівцю немає особливих переваг до грунту. Але він відмінно розвивається на грунті, який складається з торфу, дернового грунту і піску. Деякі сорти  через певний час сильно розростаються. Тому потрібно це враховувати і висаджувати на певній відстані кожну рослину одну від одної. Інакше кожен кущ буде наростати на свого сусіда. Це створюватиме тінь, а рослина не зможе отримати належну кількість світла.

Через деякий час після посадки ялівець потребує підгодівлі. Вона здійснюється у весняний період. Для цього використовується  добриво для хвойних рослин.

Той ялівець, який був нещодавно посаджений, потребує частого поливу. Коли рослина вже підросте, вона спокійно може переносити посуху.
Але в сильну спеку рекомендується не забувати про полив, також користь для рослини принесе обприскування. Його потрібно робити ввечері або зранку.

Деякі ялівці розростається килимом- вони не потребують захисту від снігового навантаження. Але від яскравого сонця усі види молодих саджанців ялівця рекомендується захистити.

Якщо з'явилися сухі гілки, тоді їх потрібно видалити. Господарі повинні стежити за тим, щоб восени не потрапляло на хвою сухе листя. Його потрібно прибирати.

Додаткові поради по догляду за ялівцем

Щоб рослина завжди красиво виглядала, добре розвивалась, була здоровою досвідчені садівники радять дотримуватися таких правил:

  • Якщо стає занадто спекотно, слід вкривати рослину
  • Ялівець потребує поливу і обприскування, щоб він не обгорів
    Обприскувати рослину слід на відстані, в такому випадку вона не погнеться від води
  • Використовуються різноманітні пристосування в зимовий період, щоб сніг не зіпсував вид рослини
  • Коли настає весна, слід зайнятися обрізанням сухих і пошкоджених гілок
    Видаляються також ті гілки, які псують зовнішній вигляд
  • У липні рослину слід обстригати
  • Ялівець потрібно висаджувати не біля самого будинку, а на відстані мінімум 1.5 метри

Ялівець як уже говорилося, легко приживається на будь-якому ґрунті. Але досвідчені садівники рекомендують для посадки застосовувати суглинну землю. Також слід правильно висаджувати кущі не близько один до одного, так як ялівець не любить тісноту. Через деякий час слід здійснювати розпушування грунту. Це піде на користь розвитку ялівцю.