Розпродаж! Ялина колюча Глаука Глобоза Picea Glauca Globosa Ель, Ялинка карликова Збільшити для перегляду

Ялина колюча Глаука Глобоза Glauca Globosa C2

Ялина колюча Глаука Глобоза

Picea pungens Glauca Globosа

Карликовий ширококонічний сорт ялини колючої. Одна з найулюбленіших рослин ландшафтних дизайнерів. У перші роки життя ялина «Glauca globosa» має злегка приплющену кулясту крону, без чітко вираженого стовбура. У віці 10-15 років з'являється пагін-лідер, і ялина перевтілюється в трикутну красуню до 2-2.5м заввишки і близько 2 м шириною.

Детальніше

Наразі товар відсутній

360,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø20-25 см.

Інформація

Але завдяки тому що Глаука Глобоза відмінно піддається стрижці, з неї найчастіше роблять блакитну кулю. Здивування викликає те, що ця куля, на відміну від листяних рослин, буде радувати Вас цілий рік неймовірним блакитним кольором.

Історія походження: в 1937році була відібрана з висіву насіння ялини колючої, в 1955р. з'явилася у продажу.

Швидкість росту: росте повільно. В 10років близько 1м. висотою і 1м.шириною

Колір хвої: хвоя густа, злегка серповидна, сріблясто-блакитна, колюча, 10 - 12 мм завдовжки і 1 мм шириною.

Пагони: розташовані дуже щільно, короткі.

Ставлення до світла: світлолюбна.

Грунт: Ялина колюча GlaucaGlobosa невибаглива до грунту.

Шкідники: найбільш поширеними шкідниками ялини є пилильщики, гусениці метеликів-листокруток, волнянок, п'ядунів і жуків-довгоносиків, також червона та жовта галові попелиці, ялинова попелиця ситхинська. Червона та жовта галові попелиці висмоктують соки ялинової хвої навесні, в результаті чого на хвойних утворюються шишкуваті, схожі на ананас галли. Уражені гілки відмирають. Бруднувато-білі до чорнуватих гусениці нічного метелика монашки, довжиною до 5 см, об'їдають хвою ялини повністю. Для захисту Вашої ялинки від шкідників рекомендується проводити профілактичне обприскування інсектицидами навесні і повторно влітку (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч).

Можливі хвороби: шютте звичайне, іржа, хлороз. Для лікування і профілактики можна застосовувати обробку фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радоміл Голд і т.д). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець, але, як правило, сучасний садівник в силах самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослини за допомогою інтернету.

Посадка: Саджанці ялини колючої краще купити в пластиковому контейнері з добривами, за рахунок цього рослина не травмується під час пересадки і добре приживається. Посадкова яма повинна бути більше контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Всі рослини, придбані в нашому розсаднику, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися у Вашому садовому центрі без додаткового підживлення цілий рік. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у посушливі літні дні.

Догляд взимку: з кінця лютого до кінця березня необхідно прибирати сніг з внутрішньої частини кулястих форм, або затінювати рослину для того, щоб не допустити утворення крижаної лінзи, яка за кілька днів може випалити внутрішню частину подушки хвойної рослини. Якщо лід закріпився у внутрішній частині кулі і не руйнується без пошкодження хвої - обсипте лінзу чорною землею або низинним чорним торфом - в перший сонячний день лід розтане не завдавши шкоди рослині.

Абсолютно стійка до несприятливих умов середовища: загазованості повітря, перепадів температур і весняних заморозків.

Застосування: незамінний і практично не має конкурентів сорт для маленьких присадибних ділянок, кам'янистих садів, одиночних і групових посадок. Вона здатна прикрасити будь-який куточок саду, буде в центрі уваги і завоює любов садівника, завдяки своїй невибагливості до умов зростання, здатності до адаптації і прекрасній формі крони і кольору хвої.

Температура / морозостійкість: морозостійка.

Кліматична зона: 4 - стійка до морозів.

Також відома як:Ель колючая Глаука Глобоза