Ялівець лускатий Дрім Джой  Juniperus squamata Dream Joy Збільшити для перегляду

Ялівець лускатий Блю Свід / Ханнеторп Juniperus squamata Blue Swede / Hunnetorp

Ялівець лускатий Блю Свід / Ханнеторп

Можжевельник чешуйчатый Блю Свид / Ханнеторп

Juniperus squamata Blue Swede / Hunnetorp

Детальніше

Наразі товар відсутній

120,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø30-40см.

Інформація

Форма: вічнозелений, хвойний блакитний чагарник.

Форма крон: форма крони, пухнаста компактна. У молодому віці розпростерта, потім піднесена із звисаючими кінчиками пагонів.

Характер зростання: помірний. Досягає висоти 1,5 м. У 10-річному віці досягає висоти 0,5 м, діаметра 1м; максимальний розмір - 1,5м у висоту і 2,5 м в діаметрі.

Хвоя: хвоя загострена, сплощена, колюча, сизо-блакитного кольору, до зими змінює забарвлення на сірий з металевим відтінком.

Плоди: шишкоягоди темно-сині з сизуватим нальотом, круглі.

Обрізка: спеціальної обрізки не потрібно.

Полив: помірний, регулярний.

Світло: світлолюбний, але виносить невелике затінення. Пагони довгі, коричневі. Молоді пагони зеленуваті з рідко розташованою хвоєю.

Відношення до ґрунту: потребує родючих і вологих ґрунтів, при правильному догляді (мульчування, культивація, добриво) може рости на бідних кам'янистих і сухих піщаних ґрунтах.

Фітонцидність: ялівець лускатий характеризується високою фітонцидністю - здатністю рослин виділяти в невеликих дозах біологічно-активні леткі речовини - фітонциди, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів, дрібних комах і найпростіших організмів. Підвищують імунітет рослин і людей, які регулярно дихають очищеним фітонцидами повітрям.

Саджанці ялівця лускатого 'Блю Свид' краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається.

Зона: 5a морозостійкий для всієї території України.

Застосування: ідеально підходить для сучасних малих дільниць, скельних і альпійських композицій. Добре переносить міські умови. Довговічний, доживає до 1000 років.