Розпродаж! Ялина колюча Білобок Picea pungens Bialobok Львів Київ Дніпро Збільшити для перегляду

Ялина колюча Білобок Picea pungens Bialobok C2

Picea pungens 'Bialobok' Ялина колюча Білобок-сорт польської селекції. Макс.висота 3-5м. Особливо декоративна пізньою весною, за рахунок молодих приростів яскраво солом'яного кольору або кольору молока, в залежності від місця посадк. У цей період вона збирає таку кількість компліментів, що іншим і не снилося. 

Детальніше

Наразі товар відсутній

360,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 30-40 см.

Інформація

Пізніше, хвоя набуває свого звичного зелено-блакитного кольору з сріблястим або попелястим нальотом. Виглядає чудово. Колір зрілої хвої і молодих приростів буде яскравіший якщо білобок росте на освітленому місці. Колір ялини, що половину дня проводить в тіні - менш насичений, ніж у тої, яка росте в більш освітленому місці.

Росте Picea pungens 'Bialobok' повільно, річний приріст всього 5-10 см., підходить навіть для невеликих ділянок.

В 10 років висота рослини близько 2-х метрів, діаметр близько 1м.

Форма крони нерегулярна і є схильність до деякої кривизни, особливо у молодих рослин, тому рекомендується на початковому етапі підв'язувати до опори і задавати напрямок. Але в принципі можна цього і не робити, в її природній формі є своя принадність. 

Зимостійкість Ялини колючої 'Біалобок': зимує без укриття і не обгорає від весняного сонця. Однак в зиму її краще пролити водою, що б на зимівлю ялинка не йшла в сухому грунті. Це допоможе рослині добре перенести зиму і радісно зустріти весну. 

У догляді ця ялина зовсім не вимоглива. Садити потрібно в яму заповнену підготовленою сумішшю з суглинку з ділянки, покупної землі для хвойних, піску і мінерального добрива для хвойних. При посадці треба стежити щоб коренева шийка перебувала врівень з землею.

Один раз навесні можна внести добрива для хвойних, а восени органіку і трохи торф'яної суміші для мульчування пристовбурного кола. Полив приблизно раз в тиждень, а то і рідше, але рясний.

Ель колючая 'Bialobok' чудово впишеться навіть в самий маленький сад. Хороша в будь-який час року, але коли ви побачите її весняний наряд захопленню не буде меж. Золота королева не інакше!

Також відома як: Ялина Білобок, Ялина Біялобок, Ель колючая Белобок