Ялівець горизонтальний Лаймглоу Juniperus horizontalis Limeglow/ Lime Glow

Ялівець горизонтальний Лаймглоу

Juniperus horizontalis Limeglow

Ялівець горизонтальний Limeglow –новий, дуже ефектний і популярний сорт ялівцю горизонтального. Характеризується гніздоподібною формою, густо розташованими і рівномірно зростаючими, пагонами. Хвоя луската, красивого золотисто-жовтого кольору, восени стає оранжево-бронзовою. Виростає до 0,5м висотою і 1м. діаметром.

Детальніше

Наразі товар відсутній

120,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø25-35см.

Інформація

Перша публікація: L.C. Люк 1988 "База даних хвойних"; першовідкривач, селектор: мутаційний сорт 'Youngstown' США

Форма: горизонтальна форма ялівця сімейства Кипарисові гніздоподібної форми.Пагони ростуть рівномірно і щільно один до одного. Скелетні гілки помірно гілкуються, розростаються в різні боки рівномірно, спрямовані в сторони і вгору. Кінці пагонів пониклі. Крона формується компактною, щільною.

 

Розмір: в 10 років 0,3 м у висоту і 0,8 м в ширину. Річний приріст близько 8 см.

Хвоя: луската, золотисто-жовтого кольору, до осені стає оранжево-бронзовою. Молодий приріст золотисто-жовтий, яскраво виділяється на тлі старих пагонів. Максимально яскраве забарвлення досягається тільки в тому випадку, якщо рослина висаджена на сонці, але в той же час молодий приріст може страждати від сонячних опіків.

Оптимальний період посадки: фахівці рекомендують проводити посадку ялівцю в квітні-травні або жовтні, але якщо коренева система рослини закрита, то його можна без проблем висаджувати в землю і в будь який інший час року, створивши всі необхідні умови для здорового зростання.
У разі, якщо поруч протікають грунтові води, обов'язково створіть дренаж за допомогою щебеню, насипавши його на дно шаром в 20 см. Після чого можете висаджувати рослину.

Цвітіння / плоди: плоди на ялівці можна побачити не часто.

Вид кореневої системи: глибока.

Сприятливі умови розвитку: сонячні або напівтінисті місця ідеально підходять для здорового росту рослини. Більше любить середньо-суглинні і супіщані грунти, щоб вони були свіжими і добре дренованими. Не терпить надмірно зволожених, важких грунтів.

Кліматична зона: 5а ,сорт морозостійкий

Використання в дизайні: найчастіше використовують для створення кам'янистих садів, і різних кольорових композицій. Можна тривалий час вирощувати в контейнері.