Новий Туя західна Колумна Columna Львів Київ Харкфів Дніпро Шувар Збільшити для перегляду

Туя західна Колумна Columna

Вузький вертикальний колоновидний сорт туї західної, характерний сильним зростанням. Туя західна Колумна може рости до 8 метрів висотою. Найпопулярніша в Україні туя колоновидна для створення високих, нестрижених живоплотів висотою 5-8 м.

Детальніше

411 од.

Є в наявності

270,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 130-150см.

Інформація

Хоя: луската темно-зелена, блискуча, взимку не змінює забарвлення.

Максимальна  висота - 8 м. Після 10 років досягає близько 3 м. Максимальний  діаметр крони -  1,5 м..

Догляд:  невибаглива, зростає як на кислих, так і на лужних грунтах. Як і для всіх вічнозелених рослин  не можна допускати пересихання грунту.

Цвітіння/плоди: плодоносить шишками коричневого кольору. Плоди невеликого розміру.

Вид кореневої системи: поверхневі корені, чудово розвинені.
Сприятливі умови розвитку: для посадки потрібно вибирати світлі місця з хорошим освітленням. Туя може також сприятливо рости і в півтіні. Тінь негативно впливає на ріст рослини і декоративність хвої. Грунт може бути універсальним - чорнозем. грунт повинна бути зволоженою і родючою, але щоб під нею не протікало велику кількість підземних вод - це шкодить корінню. Забезпечуйте помірний полив, в зимовий період скоротіть подачу воду і поливайте лише по мірі необхідності. Удобрювати тую можна безпосередньо після посадки, а потім кілька разів в сезон мінеральними добривами.

Оптимальний період посадки: садити туї краще  навесні після заморозків або на початку осені. У північних регіонах експерти рекомендують посадку в середині весни.

Купити саджанці рослин можна в інтернет магазині "БЕЛЛО"     bello.in.ua