Туя західна Колумна Columna

Вузький вертикальний колоновидний сорт туї західної, характерний сильним зростанням. Туя західна Колумна може рости до 8 метрів висотою. Найпопулярніша в Україні туя колоновидна для створення високих, нестрижених живоплотів висотою 5-8 м.

Детальніше

Наразі товар відсутній

270,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 130-150см.

Інформація

Хоя: луската темно-зелена, блискуча, взимку не змінює забарвлення.

Максимальна  висота - 8 м. Після 10 років досягає близько 3 м. Максимальний  діаметр крони -  1,5 м..

Догляд:  невибаглива, зростає як на кислих, так і на лужних грунтах. Як і для всіх вічнозелених рослин  не можна допускати пересихання грунту.

Цвітіння/плоди: плодоносить шишками коричневого кольору. Плоди невеликого розміру.

Вид кореневої системи: поверхневі корені, чудово розвинені.
Сприятливі умови розвитку: для посадки потрібно вибирати світлі місця з хорошим освітленням. Туя може також сприятливо рости і в півтіні. Тінь негативно впливає на ріст рослини і декоративність хвої. Грунт може бути універсальним - чорнозем. грунт повинна бути зволоженою і родючою, але щоб під нею не протікало велику кількість підземних вод - це шкодить корінню. Забезпечуйте помірний полив, в зимовий період скоротіть подачу воду і поливайте лише по мірі необхідності. Удобрювати тую можна безпосередньо після посадки, а потім кілька разів в сезон мінеральними добривами.

Оптимальний період посадки: садити туї краще  навесні після заморозків або на початку осені. У північних регіонах експерти рекомендують посадку в середині весни.

Купити саджанці рослин можна в інтернет магазині "БЕЛЛО"     bello.in.ua