Новий Кипарисовик Лавсона Пельтс Блю / Ван Пельтс Блю Chamaecyparis lawsoniana Pelt's Blue / Van Pelts Blue саджанці Львів Збільшити для перегляду

Кипарисовик Лавсона Пельтс Блю / Ван Пельтс Блю Chamaecyparis lawsoniana Pelt's Blue / Van Pelts Blue

Кипарисовик Лавсона Пельтс Блю / Ван Пельтс Блю

Chamaecyparis lawsoniana Pelt's Blue / Van Pelts Blue

Детальніше

103 од.

70,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 35-40см.

Інформація

Форма рослини: колоновидний, швидкозростаючий сорт. Струнка конусовидна щільно закрита колоновидна крона, гілки ростуть строго вертикально, за формою схожа на вид Chamaecyparis Lawsoniana Columnaris.

Розмір: висотою 5 - 8 (10) м і шириною 1,5 - 1,8 м. У 10 річному віці досягає висоти 3 метри.

Хвоя: луската щільно прилегла до гілок, сталевого кольору з голубим нальотом.

Особливості: в даний час Пелтс Блу вважається найбільш блакитним кипарисовиком з колоновидною кроною. На наш погляд, він володіє найглибшим блакитним кольором серед всіх декоративних хвойників.

Посадка: купити саджанці кипарисовика Лавсона Пельтс Блю краще в горщику з добривами, так рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається на новому місці. Посадкова яма повинна бути більшою контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у посушливі літні дні.

Освітлення: Кипарисовику Пельтс Блю світлолюбний, йому необхідно підбирати тихі, безвітряні куточки саду, цілий день освітлені сонцем.  

Висота: 3-5м

Ширина: 1м

Колір хвої: яскрава сизо - блакитна, надзвичайно декоративна.

Тип грунту: помірно родюча, досить волога pH грунту: 5-6,5

Морозостійкість: морозостійкий.За допомогою мульчування і елементарного догляду (полив, прополка пристовбурного кола, культивація, добриво) можна захистити рослину на території всієї України. Щоб збільшити зимостійкість, перед замерзанням ґрунту рослину необхідно за кілька підходів наситити водою. Підживлювати калійними (осінніми) комплексними добривами з мікроелементами не варто.

Зона: 6a