Розпродаж! Ялина колюча Фат Альберт Picea pungens Fat Albert Ель колючая Збільшити для перегляду

Ялина колюча Фат Альберт Fat Albert С2

Ялина колюча Фат Альберт

Picea pungens Fat Albert

Належить до найкращих блакитних сортів з правильною (регулярною) ширококонічною дуже щільною кроною. Одна з переваг цієї блакитної красуні в тому, що вона в молодому віці швидко формує вертикальний, головний пагін. В зрілому віці досягає 10-13м висоти.

Детальніше

Наразі товар відсутній

350,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 40-60 см.

Інформація

Швидкість росту: росте досить швидко. У 10 років досягає 2-3 м висоти.

Хвоя: хвоя насиченого, темно-зеленого кольору з сріблясто-блакитним відтінком.

Шишки: шишки великі, висячі, циліндричні подовжені або яйцеподібної форми. Молоді шишки зелено-пурпурового кольору, по мірі дозрівання перетворюються на буро-коричневі.

Пагони: пагони підняті, спрямовані вгору. Гілки міцні, густо розташовані.

Ставлення до світла: краще розвивається на освітлених місцях, переносить напівтінь.

Грунт, ґрунт: вимоги до грунту середні. Віддає перевагу свіжим, дренованим, супіщаним і суглинистим грунтам. Не виносить застою води, і сухості грунту.

Шкідники: найбільш поширеними шкідниками ялини є пилильщики, гусениці метеликів-листокруток, волнянок, п'ядунів і жуків-довгоносиків, також червона та жовта галові попелиці, ялинова попелиця сит хінська. Червона та жовта галові попелиці висмоктують соки ялинової хвої навесні, в результаті чого на хвойних утворюються шишкуваті, схожі на ананас галли. Уражені гілки відмирають. Бруднувато-білі до чорнуватих гусениці нічного метелика монашки, довжиною до 5 см, об'їдають хвою ялини повністю. Для захсту Вашої ялинки від шкідників рекомендується проводяити профілактичне обприскування інсектицидами навесні і повторно влітку (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Можливі хвороби: шютте звичайне, іржа, хлороз. Для лікування і профілактики можна застосовувати обробку фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радоміл Голд і т.д). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець, але, як правило, сучасний садівник в силах самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослини за допомогою інтернету.

Посадка: саджанці блакитних ялин краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Посадкова яма повинна бути більше контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Всі рослини, придбані в нашому розпліднику, забезпечені пролонгованими добривами з новітніми формулами кращих європейських виробників і можуть продаватися у Вашому садовому центрі без додаткового підживлення цілий рік. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у посушливі літні дні.

Застосування: рекомендується використовувати як в солітерних, так і в групових посадках при озелененні відповідальних місць садів і парків. Ідеально підходить для невеликих садів.

Температура / морозостійкість: морозостійкість висока по всій території України. Кліматична зона: 4

Також відома як: Ель колючая Фат Альберт