Новий Кипарисовик горохоплідний Бульвар / Болевард Chamaecyparis pisifera Boulevard Львів Збільшити для перегляду

Кипарисовик горохоплідний Бульвар / Болевард Chamaecyparis pisifera Boulevard

Кипарисовик горохоплідний Бульвар / Болевард

Кипарисовик горохоплодный Бульвар / Болевард

Chamaecyparis

pisifera Boulevard

Детальніше

100 од.

70,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 30-35см.

Інформація

Форма: повільноростучий вічнозелений конусовидний щільний і компактний чагарник, з типово піднятими кінчиками пагонів, які надають рослині свіжий вигляд, в молодості росте дуже повільно, з віком помірно. Незвичайна дивина у Вашому саду, один із самих блакитних сортів серед усіх декоративних хвойників. Захоплені погляди сусідів гарантовані.

Розмір: Більше 5 м заввишки і 1,2 - 2 м шириною. У віці 10 років досягає 2м висоти.

Хвоя: м'яка, густа, 5-6 мм завдовжки, тонка - загострена, густа, влітку сріблясто - блакитна, взимку сіро - блакитна, декоративна.

Світло: тіневитривалий, для блакитної пігментації вимагає багато світла.

Грунт полив догляд: краще росте на родючих культивованих, вологих і дренованих садових грунтах від кислих до слабокислих. Дуже любить мульчування і будь-які спроби окислити грунт. Саджанці кипарисовик горохоплідний Булевар краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Посадкова яма повинна бути більшою контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у посушливі літні дні.

Особливості: досить стійкий до промислових викидів. Рекомендується для невеликих присадибних ділянок.

Зона: 6a.