Ялина канадська Дейзі Уайт  Picea glauca Daisy's White Збільшити для перегляду

Ялина канадська Дейзі Уайт Picea glauca Daisy's White

Ялина канадська / сиза Дейзі Уайт 

 Ель канадская / сизая Дейзи Уайт

Picea glauca Daisy's White

Детальніше

12 од.

Є в наявності

800,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 80-90 см.

Інформація

Форма: унікальна карликова строката форма від материнського сорту ялини канадської Коніки. Карликова конусовидна хвойна вічнозелена рослина, яка здатна змінювати колір хвої в залежності від умов, у яких росте, відтінок може варіювати від салатового до золотисто-жовтого, часом білого кольору. Родзинка асортименту розсадника Красиво в Україні

Розмір: досягає висоти 1,5 м та ширини 0,8 м.

Швидкість росту: росте повільно, у 10 років досягає всього 0,8-1 м у висоту.

Колір хвої: рослина з унікальними властивостями зміни кольору приросту: навесні хвоя жовтувато-білого кольору, а літні прирости - яскраво-зелені. Голочки ніжні, м'які, короткі.

Пагони: м'які.

Ставлення до світла: солнцелюбива рослина, але добре росте і в півтіні. Строкате забарвлення проявляється тільки на сонці. На прикінці лютого - на початоку березня  потребує легкого затінення від сонця з південної сторони.

Ґрунт: добре дреновані, помірно вологі, родючі ґрунти.

Шкідники: тля-хермеса, гусениця листовійка, п'ядун, вогнівка, златка, короїд. Всі ялини канадські необхідно регулярно оглядати на предмет присутності шкідників і обробляти інсектицидами акарицидної дії. Спеціаліст повинен визначити шкідника для того, щоб правильно вибрати інсектицид або фунгіцид.

Посадка:  Саджаючи замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр/л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10 мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Обробка по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників-українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися до розповзання на великі території.

Догляд взимку: в у умовах українського клімату з кінця лютого до кінця березня усі ялини канадські необхідно затінювати з південної сторони для того, щоб не допустити опіків, які за кілька днів можуть випалити ніжні хвоїнки з південної сторони рослини.

Застосування: використовується в альпінаріях, композиціях. Ідеальна для маленьких дачних ділянок. Ця ялина здатна дивувати протягом усього року. Вона обов'язково стане перлиною будь-якого саду, незалежно від стилю і розміру.

Температура / морозостійкість: морозостійка.

Кліматична зона:  5 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Криму (6a - 7b).