Ялина канадська Сандерс Блю Ель Picea glauca Sanders Blue

Ялина канадська Сандерс Блю

Ель канадская Сандерс Блю

Picea glauca Sanders Blue 

Детальніше

6 од.

Є в наявності

300,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 25-35СМ.

Інформація

Ялина канадська Сандерс Блю - дуже декоративний, відносно новий сорт, що набирає популярністі. Блакитний компактний аналог всіма улюбленої ялини канадської Коніки. Має всі шанси в майбутньому обігнати материнську форму за обсягами продажу. Таку ялинку компактної форми часто бажають придбати як Новорічну ялинку в контейнері.

Синоніми: Ялина сиза, Ялина біла, Picea сanadensis, Picea alba .

Форма: компактна карликова канадська ялина регулярної правильної конічної форми.

Швидкість росту: росте дуже повільно - близько 4 см на рік. За десять років досягає 0,7 м. Повільний ріст цієї дюймовочки в Європі вважається достоїнством, а не недоліком.

Колір хвої: яскраво-синій, сизо-блакитний.

Пагони: численні, короткі з м'якою ніжною тонкою і короткою хвоєю. Молодий приріст ялини сизої Sanders Blue завжди яскравіший торішньої хвої, неймовірно свіжий і декоративний.

Ставлення до світла: Picea glauca Sander's Blue потребує відкрите з усіх боків сонячне місце розташування.

Ґрунт: вологі, слабокислі і нейтральні добре дреновані ґрунти.

Шкідники: недоглянута рослина часто уражається сосновим павутинним кліщем ( для людини безпечний). У разі появи перших ознак пошкодження, обробити інсектицидом акарицидної дії перевірених виробників. У профілактичних цілях радимо регулярно обробляти всі рослини сучасними засобами захисту.

Посадка: саджанці ялини канадської Сандерс Блю краще купити в горщику, вирощені в Україні, з пролонгованими добривами, так рослина не викопується з пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Але найбільша перевага покупки ялинок в горщику в тому, що їх можна садити без придбання додаткових добрив з березня до листопада, навіть у найспекотніші дні літа. 

Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр / л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Обробка по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників-українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися до розповзання на великі території. 

Дякомпанії Syngenta за інформаційне сприяння.

Догляд: не допускати застійного перезволоження і ущільнення  ґрунту . При регулярному кореневому і позакореневому підживленні, поливі в посуху, прополку, культивації і мульчуванню пристовбурного кола корою хвойних дерев,  ялина канадська віддячить красивою блискучою кроною. Не допускайте задернення пристовбурного кола якісними (щільними) газонами.

Застосування: унікальний солітер переднього плану в будь-якому ландшафтному дизайні. Своєю правильною формою і кольором хвої ялина Глаука Сандерс Блу здивує бувалих садівників. Незамінна в оформленні будь-якої невеликої приватної ділянки, кам'янистих альпійських садів. Чудова в складних колірних композиціях в союзі з геометричними орнаментальними арабесками із самшиту або різнобарвного барбарису тунберга ( червоного і жовтого). Гарна ідея, як ялинка в горщику на Новий рік.

Кліматична зона: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b).