15 Товар од.
Є в наявності
Увага: Остання одиниця!
У наявності з:
Розмір саджанця | 50-70 см. |
Форма: невелике, ширококонічне дерево, гілки живописно звисають, неправильна за формою, різновид ялини.
Швидкість росту: повільноростуче. До 30 років досягає висоти 4 м при діаметрі 2-3 м.
Колір хвої: темно-зелена.
Пагони: тонкі, звисаючі.
Ставлення до світла: морозостійка, любить півтінь.
Грунт, ґрунт: краще росте на добре дренованих, родючих ґрунтах, не переносить заболочування. При літній посухи потребує рясного поливу.
Шкідники: найбільш поширені - попелиця ялинова ситхинська небезпечний шкідник ялини колючої, ялини сербської та ялини ситхинскої. Попелиця - це зелена смокчуща комаха розміром всього 1-2 мм з червоними очами викликає появу жовтуватих плям на старій хвої, пізніше хвоя опадає. Червона та жовта галові попелиці висмоктують соки ялинової хвої навесні, в результаті чого на хвойних утворюються шишкуваті, схожі на ананас галли. Уражені гілки відмирають. Бруднувато-білі до чорнуватих гусениці нічного метелика монашки, довжиною до 5 см, об'їдають хвою ялини повністю. Для захисту Вашої ялинки від шкідників рекомендується проводити профілактичне обприскування інсектицидами навесні і повторно влітку (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Можливі хвороби: шютте звичайне, іржа, хлороз. Для лікування і профілактики можна застосовувати обробку фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець, але, як правило, сучасний садівник в силах самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослини за допомогою інтернету.
Посадка: саджанці ялини Акрокона краще купити в горщику з пролонгованими добривами, так рослина не викопується з пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Перед посадкою контейнер з рослиною необхідно ретельно полити. Посадкова яма повинна бути більше контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткового добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.
Застосування: використовується в альпінаріях, малих садах, в садах східного стилю, для одиночних і групових посадок.
Кліматична зона: 4.