Ялина звичайна Акрокона Picea abies Acrocona

Ялина звичайна / європейська Акрокона

Ель обыкновенная / европейская Акрокона

Picea abies Acrocona

Детальніше

15 од.

Є в наявності

900,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 50-70 см.

Інформація

Форма: невелике, ширококонічне дерево, гілки живописно звисають, неправильна за формою, різновид ялини.

Швидкість росту: повільноростуче. До 30 років досягає висоти 4 м при діаметрі 2-3 м.

Колір хвої: темно-зелена.

Пагони: тонкі, звисаючі.

Ставлення до світла: морозостійка, любить півтінь.

Грунт, ґрунт: краще росте на добре дренованих, родючих ґрунтах, не переносить заболочування. При літній посухи потребує рясного поливу.

Шкідники: найбільш поширені - попелиця ялинова ситхинська небезпечний шкідник ялини колючої, ялини сербської та ялини ситхинскої. Попелиця - це зелена смокчуща комаха розміром всього 1-2 мм з червоними очами викликає появу жовтуватих плям на старій хвої, пізніше хвоя опадає. Червона та жовта галові попелиці висмоктують соки ялинової хвої навесні, в результаті чого на хвойних утворюються шишкуваті, схожі на ананас галли. Уражені гілки відмирають. Бруднувато-білі до чорнуватих гусениці нічного метелика монашки, довжиною до 5 см, об'їдають хвою ялини повністю. Для захисту Вашої ялинки від шкідників рекомендується проводити профілактичне обприскування інсектицидами навесні і повторно влітку (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч). Можливі хвороби: шютте звичайне, іржа, хлороз. Для лікування і профілактики можна застосовувати обробку фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець, але, як правило, сучасний садівник в силах самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослини за допомогою інтернету.

Посадка: саджанці ялини Акрокона краще купити в горщику з пролонгованими добривами, так рослина не викопується з пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Перед посадкою контейнер з рослиною необхідно ретельно полити. Посадкова яма повинна бути більше контейнера приблизно в 1,5-2 рази. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткового добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.

Застосування: використовується в альпінаріях, малих садах, в садах східного стилю, для одиночних і групових посадок.

Кліматична зона: 4.