Туя східна Ауреа Нана ( Aurea Nana )

Туя східна "Ауреа Нана" (Thuja orientalis «Aurea Nana»)

Найпопулярніша в Європі з усіх східних  туй , відмінно зарекомендувала себе в Україні, виділяється  золотистим забарвленням і акуратною яйцеподібною формою. Компактна рослина, після 10 років досягає висоти 0,7 м.

Детальніше

4215 од.

60,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 25-30см

Інформація

Форма: Компактне без стрижки , повільноростуче вічнозелене деревце з щільною яйцеподібною формою крони. Пагони розташовані щільно вертикально, ніжні, золотисто-жовті.

Розмір: після 10 років досягає висоти 0,7 м. Дуже перспективна рослина для Східної Європи в світлі світової тенденції до зменшення розміру домашнього саду і декоративних сортів. Купуючи рослини не піддавайтеся на спокусу великого розміру за малі гроші. Перевірений опис сорту або консультація професійного продавця вбереже Вас від тягаря несподіваних розмірів. У 70-их роках покупці декоративних рослин в Німеччині перше питання задавали про декоративні властивості рослини, а після 80-их - в першу чергу цікавляться розміром рослини в зрілому віці.

Хвоя: лускатна, густа, насичено золотисто-жовта, навіть взимку.

Грунт: вимоги до грунту і вологи невисокі.

Саджанці туї східної 'Ауреа Нана' краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина гарантовано приживається.

Світло: тіневитривала.

Застосування: Чудовий колірний акцент. Рекомендується для малих садів, кам'янистих садів

Зона: 6b - зимостійка в умовах України при нормальному догляді..

Додаткова інфо… Туї в цілому не дуже різноманітні за забарвленням і формою, але тим не менш є для любителів рослин цінною групою. І хоча туї, як і інші хвойні, потребують підвищеної вологості повітря, вони добре ростуть і в межах міста, де з успіхом використовуються як стрункі, вітростійкі живоплоти.