Новий Ялина колюча Iзелi Фастiгiате (Iseli Fastigiate) Збільшити для перегляду

Ялина колюча Iзелi Фастiгiате Iseli Fastigiate

Ялина колюча Iзелi Фастiгiате

Picea pungens Iseli Fastigiate

Прищеплена сучасна декоративна форма блакитної колючої ялини.Цікава колюча ялина  зі стрункою, вузько-конічною кроною. В 10 років виростає до 2,5- 3 метри висоти. Максимальна висота 8-10 метрів, діаметр крони 3  метри. Рослину можна висадити навіть в двох метрах від будинку. Ця рослина  не стане тягарем навіть на крихітній ділянці

Детальніше

65 од.

850,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 70-80 см.

Інформація

Походження: IseliNursery, штат Орегон, США 1965р

Опис: Гілки товсті, міцні, ростуть від стовбура під гострим кутом, в вертикальному положенні. Голки жорсткі, товсті, довжиною до 2,5 см, колючі, по обидва боки інтенсивно , блакитно-сірого кольору протягом усього року, на пагонах розташовані радіально.

Рослина не вимоглива до грунту, вона стійка до низьких температур і посухи. Добре росте на всіх типах грунтів, краще на родючих, вологих, проникних, кислих або злегка кислих.Краще садити на відкритих,сонячних ділянках.  

Використання: Незважаючи на високий зріст, завдяки компактній кроні Iseli Fastigiate може використовуватися для оформлення навіть відносно невеликих садів як прекрасний, виразний вертикальний акцент. Вона стійка в міських умовах: до викидів газів, бруду. Ця ялина може зробити сад унікальним не схожим на інші. Придатна для створення великих масивів, невеликих куртин, для одиночних посадок і алей. Рекомендується висаджувати на почесних місцях в місті, біля пам'ятників, на територіях промислових підприємств, на вулицях, в парках і скверах, в садах. Декоративне підсвічування у вечірній час пожвавить цю лісову красуню.

Також відома як: Ялина голуба, Ялина срібна, Ель голубая, Ель сизая