Дейція гібридна Строберрі Філдс

Deutzia hybrida Strawberry Fields

Дейція гібридна Строберрі Філдс

Декоративний, ранньоквітучий, листяний кущ висотою до 1.5м.  Малинові квітки, всередині мають ніжно-рожевий відтінок, зібрані у великі декоративні суцвіття, мальовниче контрастують з темно-зеленим листям.

Детальніше

Наразі товар відсутній

100,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 1.5л.

Інформація

Синоніми: Дейція Лемуана Строберрі Філдс, Дейція Стравбері Філдс.

Походження / історія:РідДейціяназванийначестьголландськогоентузіастарозвиткуботаніки Johann van der Deutz. ДейціяЛемуана - гібридДейціїдрібноквітковоїіДейціївитонченоївиведенийв 1891 роціфранцузькимселекціонеромВікторомЛемуаном. У природних умовах цей вид не зустрічається. В результаті селекції було виведено кілька сортів Дейції Лемуана. Серед них слід відзначити Дейцію Строберрі Філдс, що з'явилася завдяки наполегливій праці селекціонера.

Опис сорту / переваги: Декоративний, ранньоквітучий, листяний кущ висотою до 1.5м має розлогу форму крони і підняті вгору дугоподібні пагони червоно-бурого кольору, на яких супротивне розташовується темно-зелене листя, а в червні з'являються малинові квітки, зібрані у великі декоративні суцвіття. Головною перевагою цього куща є його раннє цвітіння, невибагливість і морозостійкість. Дейція Строберрі Філдс стане родзинкою Вашої колекції декоративних рослин.

Форма: Розлогий кущ (див. фото).

Розмір: Висота і діаметр дорослої Дейції Строберрі Філдс 1,5м.

Швидкість зростання / сила росту: Додає в зрості близько 20см за сезон.

Пагони: бурого кольору, вертикальні, з віком спадають вниз.

Листя: супротивне, темно-зелене, ланцетне, овальне, по краю гостро зубчасте, восени прикрашає сад яскравими, осінніми відтінками.

Квітки: малинові, всередині мають ніжно-рожевий відтінок, зібрані у великі декоративні суцвіття, мальовниче контрастують з темно-зеленим листям.

Час цвітіння: Зацвітає в червні.

Світло: Дейція Строберрі Філдс краще розвивається на сонячних місцях.

Волога: Полюбляє помірний полив.

Ґрунт: Ця красуня краще розвивається на зволоженому, родючому, дренованому ґрунті.

Застосування: Дейція Строберрі Філдс завжди ідеально впишеться в будь-які пейзажні куточки, гармонійно виглядає в складі з багаторічниками, хвойниками і злаковими травами, а також в міксбордерах. Дейція висаджена в центрі газону під час цвітіння має чудовий вигляд. З неї виходять чудові живоплоти.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).