Бузок Меєра Палібін

Бузок Меєра Палібін

Сирень Мейера Палибин

Syringa meyeri Palibin

Lilak Meyera Palibin

Щільний деревовидний кущ округлої форми з розлогими прямими гілками, висотою 120-150 см і 150 см діаметром.Цвіте в кінці травня і до середини червня, повторно в кінці літа, рожево-ліловими з блідо-фіолетовим відтінком квітами.

Детальніше

Наразі товар відсутній

100,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 1.5л.

Інформація

Синоніми: Синель, Сиренька, Беза, Бузок низькорослий Палібін, Бузок ремонтантнаий Палібін, Бузок повторноцвітучий Палібін.

Походження / історія: Бузок – одна з перших вісниць весни, популярний кущ широко використовується в озелененні. У природному зростанні бузок поширений в Європі (Угорщина, Українські Карпати, Балканський півострів) і в Україні.Символічно він часто асоціюється з першим коханням. У Греції, Лівані, на острові Кіпр бузок носить назву, співзвучну з святом Великдень. А в США щорічно проводять фестивалі, присвячені цій рослині.

Опис сорту / гатунку: Самий маленький кущ з відомих сортів бузку, рясно квітучий з ніжними лілово-рожевими суцвіттями і приємним ароматом, повторно квітучий (наприкінці літа). Також перевагою сорту Палібін є ранній вступ у пору цвітіння. Цвітуть навіть крихітні кущики розміром близько 25см. Ця рослина стане перлиною вашої домашньої колекції декоративних рослин.

Форма: Щільний деревовидний кущ округлої форми з розлогими прямими гілками

Розмір: Висотою 120-150см. і 150смдіаметром.

Швидкість росту / сила росту: Росте повільно, 10 см в рік.

Пагони: Бурі молоді стають сіро-коричневими з сочевичками, деревоподібні, густо облистнене.

Листя: Розташовані супротивно, серцеподібної форми, щільні, блискучі, дрібні (близько 4 см), темно-зеленого кольору, зеленіють раніше всіх і залишаються зеленими довше всіх.

Квітки: Рожево-лілові з блідо-фіолетовим відтінком квіти лійкоподібної форми з чотирьма пелюстками-вітгибами, зібрані в прямостоячі суцвіття розміром близько 10 см.

Час цвітіння: Syringe meyeri Palibin цвіте в кінці травня і до середини червня, повторно в кінці літа.

Корінь: Глибокие, широко-розпростерте, розгалужене.

Світло: Віддає перевагу сонячним, злегка затіненим місцям, стійка до міських умов, диму, газу, спеки, вітру і морозу.

Відношення до вологи: Бузок сорту Палибин віддає перевагу помірно сухим або свіжому грунту, пухким без застою води.

Вид грунту / грунту: Бузок Палібін добре росте на бідних піщаних ґрунтах, кислих, але було б за краще дреновані і середні суглинки з високим вмістом гумусу.