Juniperus squamata Floreant (Ялівець лускатий Флоріант )

Ялівець Floreant - карликовий хвойний чагарник кулястої форми з блакитною хвоєю. Відрізняється від свого прабатька Блю Стара біло-кремовими плямами, нерегулярно розкиданими по сріблясто-блакитній хвої. Ця рослина стане справжньою перлиною у вашій домашній колекції декоративних рослин.

Детальніше

Замовити

200,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø15-30см.

Інформація

Батьківщиною Ялівцю лускатого вважаються гори Китаю, о-в Тайвань, Східний Гімалаї. Ялівець Флореант є мутацією одного з найпопулярніших хвойних карликових чагарників, ялівцю Блю Стар. Свою назву Ялівець Флореант отримав на славу футбольного голландського клубу з такою ж назвою Floreant.

Форма: Компактна, куляста в молодому віці

Розмір: В 10 років рослина досягає висоти 40 см і діаметра 50см.

Швидкість зростання / сила росту: повільно зростаюча рослина, близько 6 см в рік.

Пагони: Густі, короткі.

Хвоя: Густа, колюча, сріблясто-блакитного кольору.

Плоди: Круглі темно-сині з білястим восковим нальотом шишкоягоди.

Ставлення до світла / інсоляція: Віддає перевагу сонячним місцям, легкій півтіні для більш блакитної пігментації, захищеній від вітру ділянці.

Ставлення до вологи: Віддає перевагу добре проникливому вологому грунту.

Вид грунту / грунту: Супіщані, вологі, багаті поживними речовинами ґрунти, кислі або слабокислі що не містять вапно. Ялівці - одні з небагатьох рослин, які переносять засоленість ґрунтів.

Застосування: Надзвичайно декоративний чагарник з унікальним забарвленням Ялівець лускатий  Флореант - рослина самодостатня - якій не потрібна компанія для створення контрастної композиції. Саме тому він ідеально підходить для висадки в дуже маленьких кам'янистих садках як солітера, а також в ролі одиничного контейнерної рослини на балконах і терасах. Флореант прекрасно поєднується з килимовими рослинами в альпінаріях і кам'янистих гірках.