Тсуга канадська Джедделох Tsuga canadensis Jeddeloh

Тсуга канадська Джедделох

Тсуга канадская Джедделох

Tsuga canadensis Jeddeloh

Детальніше

Наразі товар відсутній

270,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 25-30см.

Інформація

 

Синоніми: тсуга повільно зростаюча, тсуга подушковидна.

Походження / історія: виведена в 1950 р. в німецькому розсаднику в Ольденбурзі і до теперішнього часу є однією з найпоширеніших карликових форм тсуги.

Опис: тсуга канадська Джедделох - мініатюрне, повільно зростаюче, карликове деревце з пониклими гілками, які утворюють воронкоподібну, щільну крону. Кора пагонів - фіолетово-сіра. Хвоя світло-зелена з яскраво-зеленими приростами. Рослина відмінно виглядає на невеликих ділянках і кам'янистих садках.

Тсуга канадська Джедделох стане прекрасним доповненням Вашої колекції декоративних рослин!

Форма: округла, з воронкоподібним заглибленням на верхівці, асоціюється з гніздом.

Висота / діаметр: тсуга Jeddeloh у віці 10 років досягає висоти 0,5 м при такому ж діаметрі.

Швидкість зростання: повільно зростаюча рослина. Щорічний приріст гілок 5-10 см.

Плоди: шишки на короткому черешку, яйцеподібні, з тупим кінцем, довжиною 1,5-2 см.

Хвоя: для такого маленького розміру, досить велика і досягає 8-16 мм в довжину, голковидна, але ніжна, має приємний зелений колір.

Пагони: тонкі, звисаючі, розташовані променисто від стовбура. Вони утворюють своєрідну шапочку з гніздовидною лійкою на маківці.

Коренева система: у тсуги поверхнева коренева система.

Ставлення до світла: відносно тіньовитривала рослина, добре розвивається в частково затінених прохолодних місцях, закритих від вітру. Для посадки краще обирати тінисті і напівзатінені місця, так як на сонячних ділянках, особливо навесні, хвоя може підгорати.

Вид ґрунту: рослина добре розвивається на свіжих, родючих, вологих, підкислених, добре дренованих ґрунтах з великою кількістю поживних речовин. Тсуга не виносить застою води.

Застосування: тсуга канадська відмінно виглядає як в групових, так і в солітерних посадках. Гармонує в композиції з іншими хвойними, особливо в затінених місцях, нерідко висаджують з листяними рослинами. Успішно застосовується в посадках нижнього ярусу лісової зони під пологом листяних дерев і кущів. Також може вирощуватися в декоративних контейнерах.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5а - абсолютно вся територія України (5а-7б) від Закарпаття (5б-6б) до Луганська (5а-5б).