Туя західна Амбер Глоу (Thuja occidentalis Amber Glow)

Туя західна Амбер Глоу (Thuja occidentalis Amber Glow) - карликовий кулястий хвойний чагарник із золотистою хвоєю. Висота рослини не перевищує 1 м. в висоту і діаметрі. У 10 років висота не перевищує 0,6 м. Схожа на сорт туї західної Даніка. Зростає повільно. Хвоя золотисто-жовта, до зими янтарно-жовта. Віддає перевагу сонячним місцям, помірно вологим, добре дренованим грунтам з pH 5,0-6,5.

Детальніше

25 од.

Є в наявності

150,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 20-30 см.

Інформація

Опис: карликовий кулястий чагарник до 1 м.  Хвоя густа, на сонці золотисто-жовта, взимку з бронзовим відтінком.
Особливості росту: зростає повільно. Річний приріст становить близько 5-7 см.
Грунт: до грунтів невимоглива, воліє свіжі, досить зволожені дреновані родючі суглинки з слабокислою реакцією.
Світло: світлолюбна. У тіні хвоя жовто-зелена.
Морозостійкість: хороша. На зиму крону молодоі рослини рекомендується пов'язувати або накривати мішком з агротканини.
Посадка: рекомендується посадка в місцях  легкої півтіні і достатньою вологістю ґрунту.
Призначення: для невеликих садів, альпінаріїв або вересових садів. Мініатюрний чагарник добре виглядає як солітер в квітнику або в миксбордере. Дуже добре підходить для створення низьких  живоплотів і бордюрів, для створення контрастних композицій з дерев і чагарників з різною архітектурою. Підходить для вирощування в контейнерах для прикраси балконів, дахів будинків або терас. Добре переносить умови міста.

Посадка і догляд за туями західними Амбер Глоу.
Для посадки туї вибирають сонячні місця. Хоча рослина переносить і тінь, однак при цьому рослина гірше розвивається і крона стає менш привабливою. Грунти підходять легкі (торф'янисті, сухі і глинисті ). Під час висадки в більш важкий грунт на дні посадкової ями необхідний дренажний шар не менше 15 см . Посадкова яма викопується під розмір кома рослини, глибиною від 60 до 80 см. Грунтову суміш можна підготувати заздалегідь. Оптимально підійде суміш, що складається з піску, торфу і листової (дернової) землі в співвідношенні 1: 1: 2. Рівень кислотності для туй бажаний в межах 5,0-6,5 pH (див. Що таке кислотність грунту: визначення та регулювання pH). Для кращого росту додають нітроамофоску (на дорослу рослину до 100 м). Необхідно пам'ятати про те, що коренева шийка повинна бать на рівні землі.

Після посадки тую необхідно регулярно поливати, близько 1 разу на тиждень одним відром води на дорослу рослину. Якщо висадка проводилася в жаркий сухий період, то частоту поливів необхідно збільшити. Туя - рослина, яке дуже багато випаровує вологи, тому любить полив і дощування, добре на нього відгукується.

Підживлення проводять як правило навесні, для цього підійдуть будь-які комплексні добрива ( «OSMOCOTE» та ін.)