Ялиця корейська Когоутс Айсбрейкер Abies koreana Kohouts Icebreaker

Ялиця корейська Когоутс Айсбрейкер

Пихта корейская Когоутс Айсбрейкер

Abies koreana Kohouts Icebreaker

Детальніше

Наразі товар відсутній

550,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця D 15-25 см.

Інформація

Синоніми: Ялиця корейська Когоут Айсбрекер.

Походження / історія: Ялиця Когоутс Айсбрейкер - вишуканий карликовий сорт ялиці корейської, виведений в Німеччині вченим Йоргом Кохоутемом. Ця куляста ялиця своєї сріблясто-блакитною закрученою хвоєю чимось нагадує кулю, наповнену маленькими шматочками колотого льоду. Звідси, найімовірніше, і походить назва ялиці, що в перекладі з німецької означає Криголам Кохоута.

Опис сорту / якості: унікальний сорт карликової ялиці з безліччю густо розташованих гілочок. Рослина відрізняється щільною, подушковидною формою і сріблясто-блакитною з білим відливом м'якою хвоєю.

Швидкість зростання / розмір: Повільноростуча рослина. До 10 років досягає 0,3м висоти і 0,5м в діаметрі. Доросла рослина може досягти висоти 0,5м і 1м в діаметрі.

Кора: В молодому віці світло-коричнева, потім стає сірою.

Хвоя: Голки 1,5-2см довжини, сріблясто-блакитного кольору, м'які з тупими кінчиками, серповидно вигнуті так, що видно їх нижню білу сторону.

Шишки: Утворюються на дорослій рослині, за формою циліндричні, бочковидні, довжиною 5-9см і 2-3см в діаметрі, розташовані вертикально вгору (як свічки).

Ставлення до світла / інсоляція: Abies koreana Kohouts Icebreaker добре розвивається на сонці або легкому затінку, захищених від вітру місцях

Ставлення до вологи: Рекомендований регулярний полив, особливо під час жаркого сезону.

Вид ґрунту: Ялиця корейська добре розвивається на дренованих, помірно вологих ґрунтах із слабокислою реакцією.

Застосування: Завдяки своїй компактній формі, ялиця корейська Когоутс Айсбрейкер часто застосовується в ландшафтному дизайні, гармонійно вписуючись і доповнюючи будь-які композиції. Дуже добре виглядає ялиця, посаджена сольно посеред газону. Таку кулясту ялицю можна використовувати для створення чудового виду в рокарії, альпійських гірках, садах в японському стилі. Карликові повільноростучі сорти підходять для вирощування в діжках на терасах або літніх майданчиках. Дуже цінними є фітонциди, що виділяються хвойниками, які очищаючи повітря, сприятливо впливають на організм людини, підвищуючи імунітет. Ялиця корейська Когоутс Айсбрейкер стане вишуканим доповненням Вашого саду!

Кислотність: pH 4,5-5,8 - рослина ацидофіл (кальцефоб) - надає перевагу кислому ґрунту.

 

Кліматична зона / зона морозостійкості: 5 - при певному догляді абсолютно вся територія УКРАЇНИ (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).