Ялина канадська Рейнбоуз Енд Picea glauca Rainbow's End Збільшити для перегляду

Ялина канадська Рейнбоуз Енд Picea glauca Rainbow's End

Ялина канадська Рейнбоуз Енд

Ель канадская Рейнбоуз Энд

Picea glauca Rainbow's End 

Детальніше

Наразі товар відсутній

300,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 3л. 20-30 см.

Інформація

Синоніми: Ялина сиза Рейнбоуз Енд, Ялина біла Рейнбоуз Енд.

Форма: карликова, конусовидна, хвойна, вічнозелена рослина.

Швидкість росту: росте дуже повільно - в десятирічному віці досягає висоти 1м. Picea glauca Rainbow's End дає два прирости: перший - весняний приріст зеленого кольору, а другий літній - яскраво-жовтий. Одна з основних переваг декоративних рослин у здатності дивувати їх власника. З ялиною Рейнбоуз Енд вам не доведеться нудьгувати.

Світло: при затіненні жовте забарвлення свіжого приросту тьмяніє, в постійній тіні зміниться на зелений. Для того, щоб чудовий карликовий конус одягнувся в золото, слід садити його виключно на сонці. Ялина Рейнбоуз Енд в березні-квітні варто захистити від прямих сонячних променів з південної сторони не тільки в молодому, але і в більш зрілому віці. В Україні всі ранні весняні опіки канадських ялин зустрічаються тільки на недоглянутих рослинах з південної сторони.

Хвоя: м'яка, коротка (6-10 мм), пагони короткі, тонкі, голчасті, радіальні, дуже часто розташовані, світло-зелені.

Ґрунт: як і будь-яка інша ялина, ялина канадська Рейнбоуз Енд любить родючі вологі слабокислі добре дреновані ґрунти.

Посадка: саджанці ялини канадської Rainbow's End краще купити вирощені в пластиковому горщику з пролонгованими добривами, так рослина не викопується з пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Найбільша перевага покупки рослини в горщику в тому, що його можна садити без придбання додаткових добрив в період з березня до листопада, навіть у найспекотніші дні літа.

Саджаючи, замочуємо коріння або протруюємо всю рослину обприскувачем. Проливаючи в ґрунт, обов'язково забезпечуємо контакт інсектициду з коренем, відповідно до інструкції на куплений препарат. Рекомендуємо Актара (діюча речовина - тіаметоксам) розводимо 1гр / л, і український препарат Антихрущ Люкс (діючі речовини - імідаклоприд + біфентрин + ацетаміприд) 10мл на 5 л води. Кількість застосування готового розчину залежить від препарату, дози і, безумовно, розміру рослини.

Обробка по кроні, підлив по кореневій шийці і внесення в ґрунт починаємо з кінця квітня і повторюємо 1 раз в 40 днів до кінця вересня. Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли шкідник розмножується і «доїдає» рослину. Приклад - війна садівників-українців з колорадськими жуками, які, як і їхні людські «ватяні» однофамільці - кремлівські окупанти «колоради», ненажерливі і лізуть в чужі сади. І перші, і другі повинні оперативно знищуватися до розповзання на великі території. 

Догляд за ялиною канадської: своєчасні комплексні добрива з мікроелементами, регулярний полив, мульчування, прополка, культивація, відсутність задерніння газонами. Не боїться холодних зим, але чутлива до задимлення і забруднення повітря.

Застосування: цей сорт ялини канадської оцінять тільки бувалі садівники, охочі контролювати розмір свого саду з моменту проектування.

Кліматична зона: 5а - абсолютно вся територія України (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a - 5b) та Криму (6a - 7b).