Сосна гірська Вінтерголд / Вінтер Голд Wintergold / Winter Gold

Сосна гірська Вінтерголд / Вінтер Голд

Сосна горная Винтерголд /Винтер Голд

Pinus mugo Wintergold / Winter Gold

 НА ШТАМБІ

Детальніше

Наразі товар відсутній

1 100,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 7.5л. Штамб 0.6-1м., Щепа D 25-30 см.

Інформація

Сосна гірська Вінтер Голд – популярна декоративна форма сосни гірської.Сорт виведений у Нідерландах у 1969 році, з того часу завоював популярність у всьому світі і досі не втратив актуальності.

Привитий декоративний сорт сосни гірської. Карликова, чагарникова, плотна форма. Має компактну кулясту крону. Добрий хвойний хамелеон. Після 10 років щепа досягає 0,5 м у висоту й 1 м в діаметрі.  Pinus mugo Winter Gold знана жорсткою, короткою змінюючою свій колір хвоєю. Найцікавіше починається восени: зелена куля стає спочатку салатовою, а ближче до зими набуває яскраво-лимонного кольору. На тлі понурого осіннього пейзажу й навесні після сходження снігу така рослина перетворюється із звичайного зеленого хвойника у справжню зірку саду.

Повільнозростаюча: за рік додає в зрості близько 4 см .

Колір хвої: влітку - світло-зелена, взимку - золотаво-жовта.

шишки невеликі 2-4 см, коричневі.

Шкідники: Основними шкідниками, що зустрічаються на сосні, є: хермес веймутової сосни (проти нього в червні-серпні обробляють карбофосом або рогором), соснова попелиця, що викликає пожовтіння хвої і припинення росту пагонів (проти неї ранньою весною обприскують комплексними препаратами проти шкідників, обробку повторюють через 10-15 днів). Спеціаліст повинен визначити шкідника для правильного вибору засобів захисту рослин. Не варто забувати про регулярні профілактичні обприскування ЗЗР (інсектициди, фунгіциди).

 Догляд взимку: з кінця лютого до кінця березня в сонячні дні необхідно вигрібати сніг з внутрішньої частини кулястих форм, або затінювати білими тіньовками для того, щоб не допустити утворення крижаної / сніжної оптичної лінзи, яка за кілька сонячних днів може випалити внутрішню частину крони подушковидних хвойників . Якщо лід закріпився у внутрішній частині кулі і не руйнується без пошкодження хвої - обсипте лінзу чорною землею або низинним чорним торфом - в перший сонячний день лід розтане без опіку рослини.

 Застосування: Рекомендується для кам'янистих садків, альпінаріїв, вересових композицій, невеликих присадибних садів. Ідеально підходить для створення кольорових плям в композиціях. Додає фарб, чарівності, загадковості в навколишній пейзаж.

Температура / морозостійкість: Зимостійка.