Кипарисовик Лавсона Елвудс Голд ( Elwood`s Gold )

Кипарисовик Лавсона Елвудс Голд

Кипарисовик Лавсона Элвудс Голд

Chamaecyparis lawsoniana Elwood`s Gold

Детальніше

Наразі товар відсутній

300,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 4-5л. 80-90см.

Інформація

Синоніми: Кипарисовик Лавсона Елвуд Голд, Кипарисовик Лавсона Золото Елвуда, Кипарисовик Лавсона Елвудское Золото, Кипарисовик жовтий Елвудс Голд.

Походження / історія: Кипарисовик Лавсона Елвудс Голд - популярний культивар, виведений в результаті мутації від Елвуд, але з незвичайно жовтим кольором хвої (див.фото).

Опис сорту / якості: повільнозростаюче хвойне деревце щільної колоновидної форми з прямими вертикально-зростаючими пагонами. На відміну від свого прабатька кипарисовика Elwoodii, культивар Elwoods Gold густо вкритий ніжною золотисто-жовтої хвоєю. Безумовно Кипарисовик Елвудс Голд зможе прикрасити будь-який куточок Вашого саду! 

Форма: Chamaecyparis lawsoniana Elwoods Gold - вертикально-зростаюча хвойна рослина із симетричною, злегка пухкою кроною у формі полум'я.

Швидкість зростання / розмір: Росте повільно, річний приріст становить близько 5-8см. За 10 років виростає до 1 м. А висота дорослої рослини становить не вище 3-3,5м з діаметром крони 1-1,2.

Кора: Червоно-коричнева, гладка.

Хвоя: Тонка, м'яка, незвичайного золотисто-жовтого кольору, густа.

Шишки: кулеподібної форми, розмірами 1-1,2см з двома насінинами всередині.

Коріння: Поверхневі, містять велику кількість тонких коренів.

Відношення до світла / інсоляція: Кипарисовик Елвудс Голд краще росте в легкій півтіні і в теплих, захищених від вітру місцях. У густій ​​тіні хвоя тьмяніє.

Відношення до вологи: Для всіх кипарисовиків бажаний помірний регулярний полив у вигляді вечірнього дощування крони.

Вид ґрунту: Родючі, піщано-глинисті, підкислені і добре дренованих ґрунту.

Застосування: Кипарисовик Лавсона Елвуд Голд - вічнозелена хвойна рослина, а це означає, що він зможе ефектно виглядати в будь-який час року. Посаджений сольно на тлі зеленого газону, завдяки свому яскравому забарвленню, Елвудс Голд даруватиме сонячний настрій всім, хто його побачить навіть в похмурий день і навіть взимку. Він чудово виглядає в контрастних композиціях з іншими хвойними або листяними рослинами різних форм. Також кипарисовик цього виду можна використовувати в контейнерному озелененні терас, балконів, лоджій, зимових садів або урочистих місць. Як і всі хвойники, кипарисовик Елвудс Голд здатний виділяти фітонциди, які очищають повітря і тим самим зміцнювати імунітет людини, яка постійно дихає таким повітрям.

Кислотність: pH 4,5-6 - рослина ацідофіл (кальцефоб) - надає перевагу кислим ґрунтам.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 7а - при певному догляді абсолютно вся територія УКРАЇНИ (5a - 7b) від Закарпаття (5b - 6b) до Луганська (5a-5b) і Криму (6a-7b).