Ялівець горизонтальний Голден Карпет Golden Carpet

Ялівець горизонтальний Голден Карпет

Juniperus horizontalis GoldenCarpet

з опорою, закріплений в вертикальному положенні.

Детальніше

Наразі товар відсутній

400,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 60-70 см.

Інформація

Сорт виведений в Німеччині Х. Крузом у 1990 році як мутація сорту "Вілтоні".

Ялівець горизонтальний Golden Carpet - один з найпопулярніших сортів грунтопокривного ялівця. Використовується для декорування альпінарію, рокарія, схилу, а також для створення акценту на передньому плані Вашої квіткової композиції. 

Розмір: Висота до 2м(за умови закріплення саджанця до встановленої вертикально опори)

Річний приріст: 10 см 

Хвоя: луската, дрібна, золотисто-жовтого кольору

Оптимальний період посадки: пересаджувати краще весною, або  на початку осені. Якщо саджанець знаходиться в контейнері, то його можна висаджувати в будь-який час. 

Цвітіння / плоди: плоди - невеликі шишко-ягоди кулястої форми 5-6 мм в діаметрі, темно-синього кольору, утворюються рідко 

Вид кореневої системи: поверхнева, добре розгалужена 

Сприятливі умови розвитку: Ялівець любить рости на світлих сонячних і напівтінистих ділянках. Грунт може бути будь-який, але краще, щоб був родючим і помірно вологим. Не переносить надмірної вологи, і тим більше, застою води, тому перед посадкою бажано провести дренаж грунту. 

Особливості: Рослина на всій території України зимує добре, не підмерзаючи. Придатний для життя в місті. Має фітонцидні властивості, які роблять повітря чистіше, очищаючи від бактеріїв і мікробів. 

Використання в дизайні: Використовується для декорування альпінарію, рокарія, схилу, а також для створення акценту на передньому плані Вашої квіткової композиції. Стане прикрасою будь-якої ділянки: саду, двору, кам'янистого саду, газону, і т.д. Дизайнери його дуже часто використовують в декоруванні ландшафтних ділянок.