Сосна густоквiткова Жан Клаус Pinus densiflora Jane Kluis

Сосна густоквiткова Жан Клаус

Pinus densiflora Jane Kluis

Сосна густоцветная  Жан Клаус

Детальніше

Наразі товар відсутній

800,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 5л. D 40-50 см.

Інформація

Форма: щеплений декоративний сорт сосни густоквіткової, перша публікація: L.C. Люк 1988; першовідкривач, селекціонер: Рудольф Х.В. Kluis до 1984 року в Kluis Nurseries, U.S.A. Карликовий сорт.

В 10 років досягає до 1 м висоти і 1,5м. в діаметрі. Крона дуже густа, подушкоподібна, притиснута до землі.

Швидкість зростання: зростає повільно.

Колір хвої: хвоя густа світло-зелена, зібрана по дві хвоїнки.

Шишки: яйцеподібні або більш колоноподібні, 2-6 см завдовжки, жовто-коричневі або темно коричневі шишки.

Пагони: гілки густо розташовані, тверді, підняті.

Ставлення до світла: надає перевагу сонячному місцю.

Ґрунт: до ґрунтів і вологості не вимоглива. Краще росте на свіжих, дренованих, супіщаних і суглинних ґрунтах. Не виносить застою води, і сухості ґрунту.

Шкідники: шкідниками сосни є: попелиця, хермес, кліщі, пильщики, короїди. Весною та повторно влітку проводять профілактичне розпилення інсектицидів (Актара, Енжіо, Актеліклік, Матч). Для захисту рослин від хвороб та грибкових інфекцій необхідно обробляти рослини фунгіцидами (Скор, Свитч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Радомил Голд). Краще 1 раз на місяць проводити профілактичні обробки, ніж лікувати, коли вбивця розмножується і "доїдає" рослину.

Посадка: саджанці сосни густо квіткової Jane Kluis краще купити в Україні (акліматизовані) в горщику. Перевага купівлі рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без додаткових добрив, з березня по грудень – навіть у найспекотніші дні літа.

Коріння: сильно розгалужені, поверхнево поширені.

Кора: має красиву текстуру, сіро-коричневого забарвлення.

Догляд взимку: з кінця лютого до кінця березня в сонячні дні необхідно вигрібати сніг з внутрішньої частини кулястих форм сосен, або затінювати білими тінівками для того, щоб не допустити утворення крижаної / сніжної оптичної лінзи, яка за кілька сонячних днів може випалити внутрішню частину крони подушкоподібних хвойників. Якщо лід закріпився у внутрішній частині кулі і не руйнується без пошкодження хвої - обсипте лінзу чорною землею або низинних чорним торфом - в перший же сонячний день лід розтане без опіку рослини.

Застосування: в ландшафтному дизайні використовується дуже широко. Декоративна круглий рік. Незамінна в кам'яних садах, альпінаріях, рокаріях. Часто використовується в композиціях на передньому плані. Добре виглядає при правильному підборі оточуючих рослин, особливо з гарно квітучими кущами. Придатна для посадок на відкритих місцях, на рукотворних піщаних дюнах і скелях. Прекрасний вибір для альпійських гірок та альпійських садків. Даний сорт сосни надає великий інтерес для колекціонерів і любителів екзотики.

Температура / морозостійкість: Зимостійка.

Кліматична зона: 6В. При належному догляді абсолютно вся територія України