Туя складчаста Зебріна Екстра Голд Zebrina Extra Gold

Туя складчаста Зебріна Екстра Голд  

Туя складчатая Зебрина Екстра Голд

Thuja plicata Zebrina Extra Gold

Детальніше

Наразі товар відсутній

110,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 1.5л. 30см

Інформація

Форма: Туя Зебрина Екстра Голд цікава форма туї складчастої з декоративною зеброподобно пофарбованою хвоєю і конічною кроною, яка в молодості має пухку будову, а пізніше стає щільнішою. Сорт вважається одним з кращих представників хвойників.

Габітус: ширококонічна. Дуже ефектно використовується в топіарній стрижці під конус.

Висота/діаметр: туя складчаста Zebrina Zebrina Extra Gold виростає заввишки 3 м., при ширині 1,5м.

Швидкість зростання / сила росту: річний приріст близько 10-20 см. На українських родючих ґрунтах всі рослини ростуть швидше міжнародних енциклопедичних даних. Для туї Зебрина Екстра Голд - 15-30 см в рік.

Хвоя: блискуча, лускоподібна, плоска, щільно прилегла до широкорозгалужених  пагонів яскраво-зеленого кольору з жовтими поперечними смужками. У зимовий період фактура і колір хвої не змінюється.

Пагони: гілки пухкі, з віком стають щільніші, а кінці пагонів злегка звисають, тому ми радимо стригти цю красуню в конус, 2 рази на рік (10 хвилин роботи, навіть для початківця).

Шишки: маленькі 1-1,5 см, влітку зелені, дозрілі коричневого кольору.

Відношення до світла / інсоляція: Туя Зебрина Екстра Голд потребує сонячного місця розташування на ділянці.

Вид ґрунту / ґрунту: любить родючі, вологі, добре дреновані ґрунти з кислою реакцією. Підкисляти ґрунт навколо пристовбурного кола можна за рахунок мульчування дробленою корою сосни звичайної, яку можна збирати в будь-якому прилеглому лісі.

Застосування: Туя Зебрина Екстра Голд рекомендується для поодиноких посадок на видних місцях. Підходить для застосування в групах (кілька конусів в алеї), контрастних композиціях, стрижених шпалерах, для створенняяскравих живоплотів.

Температура / морозостійкість: морозостійка для всієї території України.

Переваги:​​Туя складчаста Зебрина Екстра Голд - дерево заввишки 2-3 м з конічною кроною і незвичайною декоративним кольором хвої, через яку сорт і отримав свою назву «Zebrina Extra Gold». Має високу морозостійкість, невибаглива у догляді і придатна для використання в міських умовах.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 6А.