Новий Розпродаж! Туя західна Янтар Thuja occidentalis Jantar Збільшити для перегляду

Туя західна Янтар Thuja occidentalis Jantar

Туя західна Янтар

Туя западная Янтарь

Thuja occidentalis Jantar 

Сорт під охороною. Розмноження без дозволу забороняється.

Детальніше

13981 од.

Є в наявності

40,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 20-25 см.

Інформація

Форма: нове, вічнозелене, густе, струнке дерево з регулярною, майже ідеально конічною, кроною золотисто-жовтого забарвлення. Виростає до 5 м у висоту. Thuja Jantar невибаглива, володіє високою морозостійкістю, стійка до міських умов, що дозволяє широко застосовувати її в озелененні міст.

Габітус: вузькопірамідальний або конічне дерево.

Висота / діаметр: висота дорослої рослини може досягати від 3 до 5 м.

Швидкість росту / сила росту: річний приріст становить близько 20 см.

Хвоя: луската, навесні і влітку яскраво-жовтого кольору, восени набувають бурштиновий відтінок. На верхівкових пагонах загострена, відстаюча, рідко розташована, довжиною 3-4 мм. А розміщення безпосередньо на гілках - тупі, закруглені, щільноприжаті, часто розташовані, довжиною близько 2,5 мм.

Шишки: дрібні, нечисленні, з'являються на коротких розгалуженнях бічних пагонах. Спочатку жовто-зелені, дозрілі - коричневого кольору, є відстаючі кінці берегів луски (8-10 шт.) Довжиною 8-12 мм. Насіння дрібне, вузьке, крилате.

Пагони: плоскі, розгалужені, густорозташовані, злегка назовні спрямовані. Кора на стовбурі і гілках червонуватого або темно-коричневого кольору, відшаровується довгими, вузькими смужками.

Коренева система: поверхнева, розгалужена з декількома основними глибокими коріннями.

Відношення до світла / інсоляція: Туя Jantar віддає перевагу сонячним або напівтінисті місця. У тіні втрачає жовте забарвлення.

Вид ґрунту: підходять будь- які добре дреновані, досить вологі садові ґрунти. Однак любить свіжі або сирі багаті поживними речовинами, піщано-глинисті, слабокислі або лужні ґрунти. Не переносить застою ґрунтових вод.

Застосування: Туя Янтар широко застосовується для озеленення садів, парків та присадибних ділянок, як в поодиноких, так і в групових посадках, для створення шпалер, живоплотів і різних декоративних композицій, в якості яскравого кольорового акценту.

Температура / морозостійкість: володіє високою зимостійкістю, придатна для використання на всій території України.

Переваги: Туя західна Jantar - дуже красиве і яскраве струнке дерево вузькопірамідальної форми з золотистим забарвленням крони, яка в зимовий період набуває бурштиновий відтінок. Сорт морозостійкий, невибагливий і стійкий до впливу зовнішніх негативних факторів. Використовується при влаштуванні вічнозелених живоплотів жовтого кольору.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4.