Туя західна Голден Таффет Thuja occidentalis Golden Tuffet

Thuja occidentalis Golden Tuffet- карликовий, хвойний чагарник золотисто-оранжевого кольору. Особливістю цього сорту є морозостійкість і луската хвоя, яка за сезон, тричі змінює свій колір Ця рослина стане перлиною вашої домашньої колекції декоративних рослин. Розмір дорослої рослини 0,8м. у висоту і 1,2 в діаметрі.

Детальніше

Наразі товар відсутній

50,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø10-15 см.

Інформація

Посадка і догляд за туями...

Найкращим часом для посадки є весна, так як за літо зможе утворитися добра коренева система і рослина до зими зміцніє. Але якщо озеленення ділянки заплановано на інший період, то висаджувати тую можна влітку і восени. Вибравши досить плодородне, суглинкове місце, необхідно переконатися у відсутності близькості грунтових вод. Якщо вони присутні, то в посадковій ямі рекомендується зробити дренаж із щебеню.

Суміш для посадкової ями являє дернову землю, пісок, торф . Все це змішується, висипається в посадкову яму гіркою. Гірка потрібна для забезпечення кореневої шийки на рівні землі. Після посадки рослину поливається. Перший місяць полив забезпечується щотижневий з зрошенням в жаркий час. Посадка туї  передбачає відстань між саджанцями від 0,30 м .

В умовах посушливого літа полив забезпечують на рівні 15-20 л води під кожне дерево. Після поливу рекомендується неглибоке розпушування (до 10 см). Також вітається мульчування сипучим перегноєм, торфом.

Не дивлячись на те, що  туя   досить невибаглива і стійка до сонця, морозів, посухи і надлишку вологи, потрібно забезпечити в міру. Буде добре рости в легкій півтіні при оптимальному поливі і належних підгодівлях, за рахунок яких суттєво покращиться щільність крони і насиченість хвої, що позначається на декоративних характеристики рослини. У травні-червні в прикореневу зону необхідно внести органічні добрива. Непогано буде внести  мінеральні добрива.

Зовнішній догляд за туями полягає в чистціі навесні від сухих, пошкоджених гілок. За бажанням може формуватися крона або просто виконуватися обрізка, пересадка. На зимовий час для захисту хвої від морозів, вітру і палючих променів сонця можна прикрити мішковиною,спец. мішками з агротканини. Зміцнілі чагарники цього не потребують.

Купии саджанців рослин можна в інтерне магазині bello.in.ua