Ялівець лускатий Блу Карпет Juniperus squamata Blue Carpet Блю Карпет

Ялівець лускатий Блу Карпет

Juniperus squamata Blue Carpet

Низький хвойний чагарник  з повзучою кроною яка швидко покриває землю товстим килимом з пагонів і голок блакитного кольору. Виростає до 0,3-0,5м. у висоту та 1.5-2 метри в діаметрі. Виведений з сорту мутанта "Meyeri" Дж. Шемекера в Нідерландах в 1972 році.

Детальніше

Наразі товар відсутній

50,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø10-15 см.

Інформація

Одна з найбільш привабливих форм синього ялівцю, нагороджена в 1993 році Британським королівським садівничим товариством RHS з нагородою "Garden Merit" (AGM).(цінна садова рослина) 

Кущ з дуже малими вимогами.

Характеристика. розлогий хвойний чагарник. Форма - подушковидна, пагони дивляться вниз.

Розміри. Висота рослини - до 30-50 сантиметрів, ширина - 1,5-2 метра. Приріст за рік - у висоту - 3 см., А в ширину - 10-20 см. Компактна рослина.

Хвоя. Голчата хвоя незвичайного блакитного кольору. Дуже ароматна.

Любов до сонця. Рослина любить сонце, найкраще садити на відкритих ділянках.

Вибір грунту. Добре росте на всіх ґрунтах, любить свіжі і дреновані грунти. Може рости навіть на бідній землі. Садять ялівець в квітні, травні або в жовтні.

Зимовий період. Добре переносить українські зими до -30 градусів.

Використання в дизайні. Ялівець з блакитною хвоєю буде шикарно виглядати поряд з чагарниками і квітами. Відмінний контраст на фоні галявини. Добре виглядає з зеленими і жовтими хвойними рослинами. Підходить для одиночної посадки. Гарно виглядає висаджений на схилах. Грунтопокривна  рослина.