Ялівець середній / пфітцеріана Мінт Джулеп Juniperus media / pfitzeriana Mint Julep

Ялівець середній / пфітцеріана Мінт Джулеп

Можжевельник средний / пфитцериана Минт Джулеп

Juniperus media / pfitzeriana Mint Julep

Популярний великий чагарник, що характеризується щільною чагарниковою формою і відносно сильним ростом. Власники розсадників люблять його за рясний приріст, про це повинні знати і покупці.

Детальніше

Наразі товар відсутній

50,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø30см.

Інформація

Форма: популярний великий чагарник, що характеризується щільною чагарниковою формою і відносно сильним ростом. Власники розсадників люблять його за рясний приріст, про це повинні знати і покупці.

Розмір: досягає 1,5 м висоти при діаметрі 2-3 м. На багатьох українських грунтах цього розміру рослина досягає часом за 10 років.

Хвоя: яскраво-зелена.

Світло: світлолюбний і любить відкриті сонячні місця. У тіні інших дерев вони марніють і швидко втрачають свою природну красу і чарівність.

Грунт : невибагливий до грунтів, може рости на будь-яких добре дренованих грунтах. Може рости навіть на піщаних і кам'янистих грунтах, переносить невелике засолення. Але найкраще росте і розвивається на пухких, слабокислих, суглинних грунтах.

Особливості рослини: рекомендується для великих парків і садів. Купуючи подібні рослини слід пам'ятати, що час летить швидко, а неправильно вибране місце в майбутньому може стати причиною пересадки рослини на більш просторе місце. Коренева система більшості перерісших ялівців важко піддається пересадці. Це дуже трудомісткий процес.

Juniperus media pfitzeriana Mint Julep - фітонцидна рослина з приємним ялівцевим ароматом. Вдихання ефірних олій ялівцю середнього в профілактичних цілях захистить вашу сім'ю від багатьох інфекційних хвороб.

Підживлення: біля пристовбурних кіл розсипають наприклад Новоферт, Яру (Кемиру), Агрекол, Compo навесні - азотні, влітку-фосфорні, восени - калійні. 

Найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа. Рослина  не потребує стрижки, за винятком санітарної обрізки ранньою весною.

Хвороби ялівців: трахеомікозне в'янення (фузаріоз) ялівцю, іржа ялівцю, всихання гілок ялівцю, альтернаріоз ялівцю, буре шютте ялівцю (бура снігова пліснява хвойних порід), шютте ялівцю, нектріоз кори гілок ялівцю. Лікування і профілактика - обробка фунгіцидами (Скор, Світч, Максим, Ордан, Хорус, Квадріс, Ридоміл Голд і т.д). Безумовно, краще, щоб «діагноз» ставив фахівець. Але це не дешево. Як правило, за допомогою інтернету і численних фотографій хвороб і шкідників, сучасний садівник може самостійно ідентифікувати ворога і правильно вибрати методи та засоби захисту рослини.

Шкідники ялівцю: павутинний кліщ, ялівцева мінуюча міль, попелиці та ялівцева щитівка. Навесні і повторно влітку проводять профілактичне обприскування інсектицидами (Актара, Енжіо, Актеллік, Матч).

Посадка, догляд: д Не забуваємо про прополку, культивацію, мульчування і полив пристовбурного кола. Як правило, коло роблять нижче рівня грунту, припускаючи, що мульча буде на 5-7 см нижче аборигенного шару. Саме це коло є природним водозбором (воронкою) для регулярного поливу. Не допускати задернення пристовбурного кола діаметром 40-90 см бур'янами, тим більш якісними газонами. Залежно від вологості і температури повітря заливаємо в воронку від 10 до 30 л води на тиждень. Восени і ранньою весною підсипаємо натуральний компост, покращуючи структуру ґрунту, заманюючи грунтових мікроорганізмів і хробаків від сусідів ближче до наших рослин.