Туя західна Брабант Thuja occidentalis Brabant

Thuja occidentalis Brabant

Туя західна  Брабант

Туя західна Брабант - форма туї західної, відрізняється швидким зростанням. Максимальна висота дерева 20 м при діаметрі крони 4 м. Проте в Україні дерево вище 8м.  зустрічається вкрай рідко. Середній щорічний приріст становить 40 см у висоту і 15 см в діаметрі. Найпопулярніша для живоплоту з усіх зимозелених.  

Детальніше

Наразі товар відсутній

35,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 20-40 см.

Інформація

На сьогоднішній день існує близько 120 всіляких різновидів і сортів туй. Найпопулярнішою є західна туя. Для більшості форм характерно зміна забарвлення взимку з насичено-зеленого на світло - або жовто-зелений. Але все-таки існують сорти, для яких немає пір року. Одним з них є Брабант (Brabant).

По швидкості, туя західна Брабант поступається лише модрині, проте на відміну від неї, не скидає листя на зиму, зберігаючи свою декоративність круглий рік. Для Брабант характерна конічна форма крони. При цьому крона відрізняється компактністю, гілляста, може опускатися до самої землі. Кора на стовбурі коричнева або червонувато-коричнева.

Хвоя красива, зеленого або світло-зеленого кольору, можливі золотисті кінчики. Туя Брабант зберігає своє забарвлення і в зимовий період, що є рідкісною властивістю для туй, більшість з яких набувають коричневий відтінок.

Цвіте дерево з квітня по травень. Шишки дрібні (1 см), коричневі, довгастої або яйцевидної форми. Цей цінний посадковий сорт є відмінним посадковим матеріалом для всієї території України.

Туя західна  виглядає привабливо в ландшафтному дизайні. Цінується садівниками за простоту в догляді і красиву крону. Володіє хорошим імунітетом і досить легка у вирощуванні.

Сприятливі умови розвитку: для посадки потрібно вибирати світлі місця з хорошим освітленням. Туя може також сприятливо рости і в півтіні. Тінь негативно впливає на ріст рослини і декоративність хвої. Грунт може бути універсальним - чорнозем. Земля повинна бути зволоженою і родючою, але щоб під нею не протікала велика кількість підземних вод - це шкодить корінню. Забезпечуйте помірний полив, в зимовий період скоротіть подачу воду і поливайте лише по мірі необхідності. Удобрювати тую можна безпосередньо після посадки, а потім кілька разів в сезон мінеральними добривами.

Оптимальний період посадки: садити туя краще всього навесні після заморозків або на початку осені. У північних регіонах експерти рекомендують посадку в середині весни.