0 Товар од.
Наразі товар відсутній
Увага: Остання одиниця!
У наявності з:
Розмір саджанця | Ø10-15 см. |
Комерційне впровадження: розплідник Sheridan Nurseries приблизно в 1990 році, Канада
Ялівець середній Шерідан Голд - повільнорослий сорт ялівцю середнього з жовто-зеленою голкоподібною хвоєю і підлого стелячою компактною короною.
Кущ висотою в 10-річному віці 0,4 м, і діаметром крони 1 м, у дорослому віці висотою 1,5 м і діаметром крони 2,5 м. Темп зростання повільний, річний приріст становить 10 см. Крона компактнау молодому віці стелиться, у дорослому ростуте вгору.Гілки дугоподібно вигнуті.Хвоя голкоподібна, зелено-жовта, молоді приросли золотисто-жовті.
Ялівець "Шеридан Голд" у складі грунту невимогливий, проте воліє слабо кислим, суглинні або супіщані, добре дреновані грунти.Висаджувати рекомендується на добре освітлених ділянках.У тіні хвоя втрачає свою контрастність.Морозостійкість та посухостійкість високі, кліматична зона 5а .Стійкість до міської загазованості повітря є високою.
Використовується як декоративна рослина в одиночних та групових посадках, при створенні ландшафтних композицій, при облаштуванні альпінаріїв, рокаріїв, кам'янистих гірок.
Ялівець може нормально рости при будь-яких умовах. Але, все ж, він більше любить сонячні ділянки. Висаджувати ялівці з контейнерів можна круглий рік (окрім періоду коли замерзла земля і не можливо викопати яму). Пересаджувати ялівець бажанов середині весни.
При підвищеній вологості грунту слід спочатку зробити дренаж, а далі садити ялівець. Для цього підійде подрібнена цегла. Укладається шар до 20 сантиметрів.
У ялівцю немає особливих переваг до грунту. Але він відмінно розвивається на грунті, який складається з торфу, дернового грунту і піску. Деякі сорти через певний час сильно розростаються. Тому потрібно це враховувати і висаджувати на певній відстані кожну рослину одну від одної. Інакше кожен кущ буде наростати на свого сусіда. Це створюватиме тінь, а рослина не зможе отримати належну кількість світла.
Через деякий час після посадки ялівець потребує підгодівлі. Вона здійснюється у весняний період. Для цього використовується добриво для хвойних рослин.
Той ялівець, який був нещодавно посаджений, потребує частого поливу. Коли рослина вже підросте, вона спокійно може переносити посуху.
Але в сильну спеку рекомендується не забувати про полив, також користь для рослини принесе обприскування. Його потрібно робити ввечері або зранку.
Перед посадкою рекомендується підготувати землю, потрібно видалити всі бур'яни.
Ялівці які розростається килимом- вони не потребують захисту від снігового навантаження. Але від яскравого сонця деякі види молодих саджанців ялівця рекомендується захистити.
Якщо з'явилися сухі гілки, тоді їх потрібно видалити. Господарі повинні стежити за тим, щоб восени не потрапляло на хвою сухе листя. Його потрібно прибирати.
Ця рослина, як уже говорилося, легко приживається на будь-якому ґрунті. Але досвідчені садівники рекомендують для посадки застосовувати суглинну землю. Також рекомендується хоча б один раз в році стригти ялівці, щоб рослини краще розвивались і мали більш декоративний вигляд. Через деякий час слід здійснювати розпушування грунту. Все це піде на користь розвитку ваших ялівців.