Ялина звичайна Пуміла Глаука Picea abies Pumila Glauca

Ялина звичайна Пуміла Глаука

Ель обыкновенная Пумила Глаука

Picea abies Pumila Glauca

Детальніше

Характеристики

Розмір саджанця 10л. D 50-70 см.

Інформація

Ялина звичайна Пуміла Глаука (Pumila Glauca) – чарівне декоративне дерево кущової форми.Латинська назва Picea abies Pumila Glauca.Невибагливий та симпатичний, цей сорт популярний у ландшафтних дизайнерів та садівників любителів – вони охоче купують саджанці Пуміла Глаука для своїх ділянок.Це низькоросле дерево чудово вписується в будь-який, навіть обмежений простір.

 Зовнішній вигляд: Ялина звичайна Пуміла Глаука - це невисокий колючий чагарник.

Розміри: Оскільки Пумила Глаука – кущова форма ялинки, вона має відповідні невеликі габарити.Росте вкрай повільно: Після 10 років виростає максимум 1(один) метр заввишки, а завширшки – до 2 (двох).

Крона: Молода ялина Пуміла Глаука має кулясту крону з густо розташованими гілками.Доросле дерево більш розлоге.

Хвоя: голки жорсткі, досить короткі.Колір дуже красивий: зелено-димчастий, начебто злегка затягнутий інеєм.

Коренева система: Стандартна для ялини звичайної – поверхнева.

Вибір ґрунту: Пуміла Глаука відноситься до невибагливих сортів звичайної ялини.Добре приживається і росте практично на будь-якому ґрунті – навіть на суглинистих та лужних.Важлива помірна вологість та відсутність застою води, особливо під час весняного танення снігу.Також погано переносить сильне пересихання ґрунту.

Умови зростання: Ялина Pumila Glauca любить сонце, помірно-вологий грунт і не сухе повітря.У місцях із посушливим кліматом і спекотними вітрами, що висушують, росте погано.

Ставлення до світла: Цей сорт ялинки зазвичай віддає перевагу сонячним місцям – світло необхідне для нормального росту та розвитку чагарника.

 Морозостійкість: Висока.Українську зиму переносить чудово, витримуючи морози до –29°С.Молоду ялинку не обов’язково взимку вкривати.

Використання в ландшафтному дизайні: Завдяки компактним розмірам ялина звичайна Пуміла Глаука широко використовується для оформлення невеликих кам'яних садів, альпійських гірок і клумб.