0 Товар од.
Наразі товар відсутній
Увага: Остання одиниця!
У наявності з:
Розмір саджанця | 20-30 см. |
Особливості росту: зростає повільно. Річний приріст становить близько 5 см.
Грунт: до грунтів невимоглива, воліє свіжі, досить зволожені дреновані родючі суглинки з слабокислою реакцією.
Світло: світлолюбна. У тіні хвоя свіло салатового кольору.
Морозостійкість: хороша. На зиму крону молодоі рослини рекомендується пов'язувати або накривати мішком з агротканини.
Посадка: рекомендується посадка в місцях легкої півтіні і достатньою вологістю ґрунту.
Призначення: для невеликих садів, альпінаріїв або вересових садів. Мініатюрний чагарник добре виглядає як солітер в квітнику або в миксбордере. Дуже добре підходить для створення низьких живоплотів і бордюрів, для створення контрастних композицій з дерев і чагарників з різною архітектурою. Підходить для вирощування в контейнерах для прикраси балконів, дахів будинків або терас. Добре переносить умови міста.
Посадка і догляд за туями західними Міріам.
Для посадки туї вибирають сонячні місця. Хоча рослина переносить і тінь, однак при цьому рослина гірше розвивається і крона стає менш привабливою. Грунти підходять легкі (торф'янисті, сухі і глинисті ). Під час висадки в більш важкий грунт на дні посадкової ями необхідний дренажний шар не менше 15 см . Посадкова яма викопується під розмір кома рослини, глибиною від 60 до 80 см. Грунтову суміш можна підготувати заздалегідь. Оптимально підійде суміш, що складається з піску, торфу і листової (дернової) землі в співвідношенні 1: 1: 2. Рівень кислотності для туй бажаний в межах 5,0-6,5 pH (див. Що таке кислотність грунту: визначення та регулювання pH). Для кращого росту додають нітроамофоску (на дорослу рослину до 100 м). Необхідно пам'ятати про те, що коренева шийка повинна бать на рівні землі.
Після посадки тую необхідно регулярно поливати, близько 1 разу на тиждень одним відром води на дорослу рослину. Якщо висадка проводилася в жаркий сухий період, то частоту поливів необхідно збільшити. Туя - рослина, яка дуже любить полив і дощування, добре на нього відгукується.
Підживлення даного сору обовязкове проводять як правило навесні, для цього підійдуть будь-які комплексні добрива ( хороше добриво в гранулах «OSMOCOTE»)