Туя західна Смарагд Єллоу (Smaragd Yellow) Збільшити для перегляду

Туя західна Смарагд Єллоу (Smaragd Yellow)

Туя західна "Смарагд Єллоу"

Thuja occidentalis "Smaragd Yellow"

НОВИНКА! Туя з вузькоколоновидною, щільною кроною, яка має жовте забарвлення. Найяскравіша серед усіх туй які походять від туї західної Смарагд. Для кого туя Голден Смарагд не достатньо яскрава - чудовим вибором буде саме "Smaragd Yellow".

Детальніше

Замовити

200,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 60-80 см.

Інформація

Новий польським сорт, що походить від самого популярного сорту туї західної - Smaragd. Невимоглива і морозостійка. Висота дорослої рослини  4-6 м, при ширині 1,5 м. 

Швидкість зростання / сила росту: до 5 років росте повільно, близько 10 см в рік. З 5 річного віку річний приріс від 20 см. У віці 10 років може виростати до 2 м.

Пагони: Туя "Смарагд Єллоу" має вертикальні, густорозташовані, порівняно короткі, сильноприля гаючі пагони.

Хвоя: лускатна, ніжна на дотик, густа, салатового кольору, кінчики пагонів жового кольору . Протягом  року міняє забарвлення декілька раз . При розпусканні молоді хвоїнки мають помаранчево-жовтий відтінок.

Шишки: рідкі, довгасто-яйцевидної форми, коричневого кольору, довжиною близько 1 см.

Коренева система: поверхнева.

Ставлення до світла / інсоляція: Туя "Смарагд Єллоу" любить сонячні місця на ділянці. У тіні втрачає жовтий окрас хвої.

Вологість: воліє помірно вологе середовище, виключаючи стоячі грунтові води і пересихання субстрату.

Вид грунту: Туя Yellow Smaragd невимоглива, добре росте на родючих, вологих, добре дренованих, слабокислих і слабколужних грунтах. Позитивно реагує на вміст вапна в грунті.

Посадка / догляд: при посадці коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Для рядової посадки в живопліт саджанці рекомендується висаджувати на відстані  0,5-0,6 м. На зиму крону молодої Туї західної" Смарагд Єллоу"  рекомендують зв'язати і вкрити.  Дорослі дерева захисту не потребують і стійко переносять суворі зими. Але найбільша перевага покупки рослин в горщику в тому, що їх можна висаджувати, без покупки додаткових добрив, з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.

Шкідники і хвороби:  тую" Смарагд Єллоу"  як і всі інші туї можуть атакувати туєва тля , яка пошкоджує хвою, через що вона опадає. Може зіпсуватися  зовнішній вигляд рослини всиханням  пагонів, що найчастіше пов'язано з надмірним або недостатнім зволоженням ґрунту. Хрущ - особливо на багатих перегноєм, чистих від бур'янів ґрунтах, на сьогоднішній день є найстрашнішим шкідником для декоративних рослин в Україні.  Для боротьби із хрущем  використовують багато різноманітних препаратів під різними назвами на основі однієї діючої речовини - імідаклоприд. Обробка по кроні і підлив в область кореневої шийки.

Застосування: туя Смарагд одна з найпопулярніших рослин для створення живоплотів віднедавна в золотистому, а тепер жовтому кольорі, відмінно піддається стрижці і фігурному формуванню. Можна використовувати в одиночних і групових посадках в різних колірних композиціях. Аналізуючи досвід європейських країн, в Україні, в перші роки появи жовтих форм туй, ялин, сосен, споживачі мимоволі сприймали їх як «висохлі, прихворілі». З цієї причини багато садових центрів «обпеклися» на відсутності продажів жовтих форм туй. Але в міру подальшого знайомства з декоративним садівництвом споживач розвивається, стає більш обізнаним, вимагаючи від нас нових за формою і за кольором сортів перевірених видів.

Температура / морозостійкість: морозостійка для всієї території України.

Переваги: ​​Туя західна " Смарагд Єллоу" - нова, яскраво жовта форма популярного сорту Смарагд. По суті це те ж вічнозелена хвойне дерево з майже ідеальною конічною кроною, але родзинкою сорту є яскравий лимонний окрас. Рослина невибаглива і морозостійка.

Кліматична зона / зона морозостійкості: 4.