Ялівець китайський Блу Альпс (Blue Alps) Збільшити для перегляду

Ялівець китайський Блу Альпс (Blue Alps)

Ялівець китайський «Блу Альпс»

 Juniperus chinensis «Blue Alps»

Ялівець китайський Блу Альпс - красивий китайський ялівець, який знаменитий завдяки своїй хвої неймовірно красивого сріблясто-блакитного відтінку, завдяки якій цей ялівець виділяється на тлі звичайних рослин. Після 10 років висота рослини 2.5 м., ширина 2м. 

Детальніше

Наразі товар відсутній

155,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 60-70см.

Інформація

Форма: швидко зростаючий сорт китайського чагарникового ялівцю.  

 Хвоя: голчаста, колюча, сріблясто-блакитна. 

Оптимальний період посадки: так як цей саджанець знаходиться в контейнері, то садити його можна в будь-яку пору року. До того ж саджанець в контейнері при посадці приживається краще і швидше окліматизовується до навколишнього середовища. 

Сприятливі умови розвитку: Ця рослина любить сонце, тому для посадки вибирайте лише сонячні ділянки. До того ж на сонці зберігається декоративний колір хвої.Рослина віддає перевагу суглинним грунтам, родючим і помірно вологим. 

Особливості: Рослина зимостійка і вітростійка. Нейтрально ставиться до перепадів погодних умов. Може переносити посушливі періоди і тимчасове перезволоження грунту.

Використання в дизайні: стане прикрасою будь-якого рокарія, альпінарія, кам'янистого саду. Гарно виглядає в декоративних композиціях і різних рослинних декораціях. Ця декоративна рослина прекрасно підходить для будь-яких парково-ландшафтних посадок, ефектно виглядає в одиноких  і групових посадках.