Ялівець лускатий Лодері (Loderi)

  Ялівець лускатий "Лодері"

 Juniperus squamata "Loderi"

Loderi був виведений в Англії в першій половині 20-го століття сером Лодері (звідси і пішла назва ялівцю). Повільно зростаюча рослина, виростає до 2-3 м висотою і 1-2 м шириною. Карликовий хвойний чагарник сизо-зеленого кольору з щільною, конусоподібною формою з піднятими вгору гілками..

Детальніше

Наразі товар відсутній

185,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця 50-60см.

Інформація

Повільно зростаюча рослина, В 10 років висотиростає до 1.5 м висотою і 0,5-1 м шириною. Кора сіро-коричневого відтінку. Хвоя голчаста, коротка, сизо-зеленого кольору.

Ставлення до світла / інсоляція: Ялівець Лодері - теплолюбна рослина, добре розвивається на сонці, витримує легку півтінь.Ставлення до вологи: ЗасухостійкийВид грунту / грунту: Родючі, підкислені грунти. Застосування: Ялівець Лодері прекрасно впишеться в ландшафт невеликих присадибних ділянок. Його використовують для багатьох стилів дизайну саду: китайського саду, японського саду, голландського саду, саду в стилі модерн, гравійного саду. Лодер має чудовий вигляд в рокарії, альпійських гірках, альпінаріях, саду хвойних рослин. Ефектно виглядає ялівець Лодер зростаючий сольно посеред зеленого газону і в композиціях по сусідству з різними хвойними рослинами. Фітонциди, що виділяються ялівцями, згубно діють на мікроби, а ефірні масла стимулюють захисні властивості організму. Ялівець Лодер може стати ефектним доповненням Вашої домашньої колекції декоративних рослин. Кислотність: pH 4,5-5,8 - рослина ацідофіл (кальцефоб) - надає перевагу кислому грунту.