Сосна гірська Бенжамін (Benjamin)

Pinus mugo "Benjamin"
Сосна гірська "Бенжамін"

Pinus mugo 'Benjamin' -це класична гірська сосна сортсферичної форми і невеликого розміру. Від інших подібних сортів карликових сосен відрізняється непропорційно довгими голками хвої. Дорослі рослини можуть досягати 0,8 м  висоти.

Детальніше

Наразі товар відсутній

440,00 грн.

Характеристики

Розмір саджанця Ø15-30СМ

Інформація

Річний приріст 3 см. Крона дуже компактна, регулярна, сферична. Голки зібрані по 2, розташовані радіально, ростуть щільно. Культивар повністю витривалий, світлолюбний і невибагливий по відношенню до грунту. Рекомендується для використання в садах і на клумбах та контейнерах. Виглядає чудово в композиціях з іншими хвойними. 

Сорт виведений в Німеччині. Дуже декоративна: поєднання блискучої зеленої хвої з білими сильно осмоленими (в зимовий період) бруньками змушують садівників висаджувати цю хвойну вічнозелену кульку в своїх садах.

Морозостійка, посухостійка, росте на будь-яких ґрунтах від кислих до лужних. Садити слід на сонячних місцях. Не переносить ущільнення і засолення грунту, а також застою води, тому при посадці на вологих ґрунтах слід подбати про ефективний дренаж.

Сосна дуже чутлива до зміни умов росту. Звикання до нових обставин у сосни відбувається 1-2 роки. У зв'язку з цим гірську сосну протягом 2 років після висадки на постійне місце слід вкривати від яскравого ранньовесеняного сонця, а пристовбурні кола мульчувати скошеною травою або іншим органічним матеріалом.

Для сосни гірської Бенжамін знайдеться місце в будь-якому, навіть невеликому, саду. Мініатюрна елегантна кулька, її легко  поєднувати з іншими хвойними і листяними деревами та чагарниками різних садових архітектурних форм. Ця сосенка відмінно розміститься на уступах альпінарію, в вересковому або кам'янистому саду. Крім того, карликову сосну можна висадити в квітнику за умови що інші рослини не закриють її від сонця.

Також відома як: Сосна гірська муго, Сосна горная Бенджамин, Сосна горная мугус

  • Походження сорту: першовідкривач, селектор W. Nagel  1980, Німеччина
  • Група рослин: хвойні
  • Форма: чагарник
  • Ріст: повільний (карликовий)
  • Висота: 1 м
  • Колір листя (хвої): темно-зелений
  • Вологість: витривала рослина
  • Грунт: витривала рослина
  • Кліматична зона: 4